Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy félek elkezdeni...

Normális, hogy félek elkezdeni társkeresőzni?

Figyelt kérdés
Nem voltan méh fent ilyen oldalakon, viszont úgy érzem, hogy jelenleg ismerkedni tényleg csak ezeken az oldalakon lehet, mert bulizni nem járok. Félek, hogy senkinek nem fogok tetszeni, az önbizalmam pedig méglentebb süllyed majd. Vagy esetleg megszeretek valakit, aztán ő is csak játszadozni fog velem meg megbántani. 26F
ápr. 29. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne fűzz hozzá sok reményt s akkor mem fogsz csalódni.
ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha ettől is félsz, akkor nem is való neked bnő.
ápr. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

"jelenleg ismerkedni tényleg csak ezeken az oldalakon lehet, mert bulizni nem járok"


Dolgozni se jársz? Utcára se mész ki?


Egyébként a társkeresőzés éppen azoknak nem sikerül, akik sehol máshol nem tudnak ismerkedni. És pontosan azért nem, amiért sehol máshol nem tudnak ismerkedni.

máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen leginkabb idősebb és férjezett nők vannak...illetve betegek, azok nem ismerkedni jönnek a kórházba, hanem mert félnek, hogy betegek. Utcára kimegyek ha boltba kell mennem, azt sem gondolom, hogy egy ismerkedésre optimalizált hely lenne. Legalábbis senkitől sem hallottam, hogy a SPARban ismerte meg a párját. Barátnőim voltak már, mindkettőből hosszútávú kapcsolat lett. Egyik osztálytárs volt, másikat az online világban ismertem meg egy anonim oldalon, de már az is erőteljesen kihalt, mimt a többi ilyen.
máj. 1. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Fokozatosan lehet belejonni. Az elejen mindenki szinte benazik, vagy csak naiv, johiszemu. Mivel nagyon sok emberrel kerulhetsz interakcioba, nagy az eselye a megbantodasnak, csalodasnak. De. Es ez a fontos. Statisztikailag a legnagyobb az eselye talani is valakit.

Azt muszaj eszben tartani, hogy nagyon magaval ragadhat a vagyak kivetitese valakire. Ebbol kell jozanul kilatni az ismerkedes elejen. Egyaltalan nem biztos, hogy olyan, mint ahogy kepzeled. Es mivel sok az ember, ohatatlan a tobb emberrel egyideju ismerkedes. A legelejen meg tisztesseges is, chateles szintjen. De ha valaki lekopik, eltunik, eszre kell venni a jeleket, es hagyni. Ugy ertem, egyszer meg szepen rairni. De ha semmi, az nem neked szol, valogat, minel kevesebb orat elvesztegetve akar talalni valakit.

De nem annyira lelketlen az egesz, amint kolcsonos erdeklodes van. Es minel elobb szemelyesen talalkozni, hogy senki se fantaziat kergessen.

Regisztralj. Nezelodj. Es a kezdeti ugyetlenseg betanulas. Barati vagy csak ropke emberi interakciok is szuletnek.

máj. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból megértem a kérdezőt, hogy én bár soha nem tudtam ismerkedni, még mindig inkább maradok az élőnél mint a társkeresőknél. Sajnos ha valaki nem vonzó akkor totál lehúzza a maradék önbizalmat is.
máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az normális ha félsz a társkeresőtől. Legalábbis szerintem, én is tartottam tőle. De mégis ott találtam meg a párom. :)

Az önbizalom, önbecsülés fontos, ezeket próbáld fejleszteni. Meg a kommunikációdat. Akkor találsz olyat aki nem fog szórakozni veled.

máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!