Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki vágyik még, így karácsony...

Ki vágyik még, így karácsony körül egy párra, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Mostanság sokszor megfordul a fejembe hogy de jó lenne... valakivel összebújni, vagy valami, kicsit másmilyen karácsonyt csinálni mint tavaly, de persze mindig ugyan olyan magányos leszek, és ezektől a gondolatoktól még szomorú is. 24 vagyok, és 18 éves korom óta egyedül karácsonyozok
2020. dec. 22. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Megértelek. De nem sírni kell,hogy nincsen párod,hanem valamit tenni kell,hogy legyen.


Bízok benned,hogy jövő karácsonyodra már lesz egy párod:)

2020. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is szeretnék egy párt aki szeretne és én viszont szeretném.

Sajnos még soha nem volt senkim de nem adom fel.


29/N

2020. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Néha vágyom rá, de sokszor eszembe jut, hogy az a fránya pár ott van akkor is, amikor épp nem a jó dolgok vannak. Nem úgy működik az, hogy jön a párocska, és utána happy az élet. Legalább annyi hátránya is van, mint előnye.
2020. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha nő vagy, akkor nincs más tennivalód, mint hátradőlni és várni, hogy valaki bepróbálkozzon.
2020. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Valamikor én is vágytam párra karácsony környékén. Aztán jött az ún. felnőtt élet, mikor karácsony környékén csak arra vágytam, hogy ne kelljen mennem dolgozni és végre kipihenhessem magamat. Onnantól kezdve már az sem zavart, ha egyedül karácsonyoztam.
2020. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Komoly párkapcsolatra nem, de intimitásra, szenvedélyre, jó és sok szexre egy számomra vonzó férfival, akivel normálisan működik a kémia, nagyon. De álmodik a nyomor... és én kicsit több mint fél év múlva már 30 leszek. 😔
2020. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó biztos fiú, ilyen nem létezik a világban. Ha nő vagy, teljesen mindegy hogy nézel ki, ha hetente 1x kimész boltba már fix, hogy többen be fognak próbálkozni. Még válogathatsz is, a többit pedig tartogasd az első után, ne vessz velük össze, mond nekik, hogy várjanak. Legalábbis a többi nő ezt csinálja. :)
2020. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
És mi a helyzet a családdal, hogy egyedül kell töltened a karácsonyt?
2020. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én
2020. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
7: Nem fiú, hanem ronda, kicsit sem vonzó nő vagyok. Ebből kifolyólag ezt: "Ha nő vagy, teljesen mindegy hogy nézel ki, ha hetente 1x kimész boltba már fix, hogy többen be fognak próbálkozni. Még válogathatsz is" csak cáfolni tudom! Mehetek akárhányszor akárhová, rám sem hederítenek, nemhogy még válogathassak is. Ja, de, nyilván van az a réteg (alkoholista, láncdohányos, a drogokat sem megvető, link, közmunkás, analfabéta, ápolatlan, 20-30-40 évvel idősebb, esetleg roma is), aki még értem is él-hal, közöttük válogathatok. Köszi...
2020. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!