Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy ennyire rosszul...

Normális hogy ennyire rosszul érint, vagy önző vagyok?

Figyelt kérdés

Idén egyedül töltöm a karácsonyt.

Vidékre a családhoz menni nem akartam, a szüleim elváltak anyuval nem is tartom a kapcsolatot, apu covidos volt nemrég, nagyim maradt, de őt meg nem veszélyeztetném, utazni kellene.

Párom édesapját elvesztettük néhány hónapja, ők most hármasban ünnepelnek a nővérével és az anyukájával, a nővére elküldte a férjét haza, így megkérte páromat hogy beszéljen velem.

Őszintén szólva nagyon bánt. Megértem a fájdalmukat, nekik ez most nem karácsony apa nélkül.

Ami a legrosszabb hogy én is ott voltam, mi találtunk rá, a mai napig rémálmaim vannak, ezzel kelek és fekszek, sokszor vagyok én is magam alatt, nem mellesleg apám helyett is apám volt.

26-án ők hazamennek és szerette volna párom, hogy én is menjek, de képtelen vagyok ott lenni, abban a lakásban ahol meghalt, egyszerűen frusztrál, rosszul érzem magam.

És most itt ülök szenteste egyedül a szobámban, sírva, és nem tudok senkivel sem beszélni, hiszen mindenki a szeretteivel van én meg egyedül leszek 30-áig, csak akkor megyek vissza dolgozni. Párom felhívott de csak azért mert haza kellett szaladnia valamiért, hogy hogy vagyok, mesélt az ajándékozásról, hogy mit csináltak ma, és most csak rosszabb. Még így is együtt vannak, én meg tök egyedül.

Önző vagyok amiért ennyire letört vagyok? Engem nem érdekelnek az ajándékok, csak az hogy legyen mellettem valaki és ne legyek egyedül. Rossz ember vagyok emiatt? Hogy nyugodjak meg?



2020. dec. 24. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, semmi önzést nem látok a viselkedésedben. Végülis többen vannak, akikkel együtt tölthetnéd az időt, mégis egyedül vagy. Ez most sajnos így alakult... Tarts ki.
2020. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző. Idén nagyon sokak hasonló cipőben járnak.
2020. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki lennék borulva, mondjuk én eleve rosszul viselem az egyedül létet, nem kell ahhoz karácsony, hogy kiboruljak a magánytól. Szerencsére most nem vagyok egyedül.
2020. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En veled maradtam volna, mert az ozvegy mellett ott van a lanya, te pedig nem hisztibol maradtal otthon.

A parod helyeben a kovetkezo ket nap valamelyiken mentem volna hozzajuk, hogy valasztani se kelljen, vagy te vagy ok.

2020. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Te lany vagy? :)
2020. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


Kedves utolsó, igen, de nem értem hogy ez a kérdés szempontjából miért releváns. :)


Kedves 4-es válaszoló. Igen, én is így gondolom. De párom szerint én most csak kifogásokat keresek mert hazamehettem volna. Könyörgöm, vírus van, nem veszélyeztetem mamámat.

Meg hogy csak sajnáltatom magam. Értem én, hogy fáj neki és szar, és nem is kértem hogy végig velem legyen. Csak hogy értse meg hogy ez nekem most borzalmas így. És hiába mondja hogy írjak, nem fogok, mert 5 óránként válaszol, csak ülnék a telefonom mellett és várnám hogy írjon.

Állandóan én rohanok hozzá, megértettem mindent, nagyon sok mindent elviseltem azóta. És épp ezaz, hogy emiatt mindent elnyomtam magamban hogy jól legyen, és most jön ki. Amúgy sem bírom az egyedüllétet, de ez így siralmas. De nem érti. Én meg már nem tudok mit csinálni.

2020. dec. 24. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!