Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha csinos fiatal nőkkel...

Ha csinos fiatal nőkkel szeretnék összejönni,de ők nem akarnak velem akkor boldogtalan maradok örökre?

Figyelt kérdés
Ha bepróbálkoznék egy csinos fiatal nőnél, szerintem kapásból visszautasítana.Pedig jó lenne egy csinos nővel összejönni.Szar az élet.

2020. dec. 30. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Az ember lehet boldog egy nem csinos nővel is
Csak egy csinos nő tehet egy férfit boldoggá
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ha nem is próbálkozol, úgy biztos lehetetlen.
2020. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Na és mi a helyzet veled? A fiatal csinos nők a legkeresettebbek, mit tudsz nekik nyújtani?
2020. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha 70 éves kövér, kisnyugdíjas vagy, akkor nehéz dolgod lesz. Ha nem, akkor meg próbálkozni kell, lehet, hogy a 28. fiatal, csinos lány összejön veled.
2020. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha össze is jönnél velük, akkor is boldogtalan lennél, csak egy gyors pillanatra elhinnéd hogy neked jó.
2020. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Itt már minden a szex és párkapcsolat körül forog, eskü ti olyanok vagytok, mint az állatok! Nem veszitek észre magatokat ??? Mondjuk néha?


Pedig vannak ennél ezermilliárdszor fontosabb dolgok az életben... kár!

2020. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 nem vagyok 70 éves és kövér sem.De nem vagyok jóképű sem és izmos sem.Egy kicsit az átlagos alatt vagyok,de a jó pasitól messze.
2020. dec. 30. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért tehetsz, hogy izmos, sportos, jól ápolt legyél, rendesen öltözködjél.

Azért is tehetsz, hogy kedves, udvarias, megértő és művelt ember legyél.

Egy CSOMÓ csinos lánynál ennyi elég. Ha emellett még normális munkád van, rendesen dolgozol, akkor meg még többnél.

Nem siránkozni kell, hogy szar az élet, hanem megtenni azt, ami tőled telik, hogy javíts a helyzeteden.

2020. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sokat adok magamra, a megjelenésemre, emellett rengeteg dologhoz értek, sok szép lány kezdeményezett már.

Viszont pont hidegen hagynak a klisés, mindneki által bálványozott csajok.

Egyáltalán nem érdekel, hogy milyen, csak fogadjon el és szeressen, ha én is őt. Szóval számomra nem él partner ezen a világon. :D

2020. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
De miért jönnél össze olyannal, akit titokban amúgy nem gondolnál csinosnak? Eléggé felidegesített az első szavazati lehetőség. Az oké, hogy más nem tartja annak, de ha te sem akkor a jövőbeli ilyen barátnődet nagyon sajnálom.
2020. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem jól állsz a kérdéshez. Nem EGY fiatal, csinos nővel kell összejönni, hanem A fiatal, csinos nővel, aki TÉNYLEG érdekel. Akiért hajlandó vagy felnőni a feladathoz.
2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!