Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha borzaztóan...

Róbert dávid kérdése:

Mit csináljak ha borzaztóan magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
ahogy telnek az évek egyre jobban érzem magamon.tennék érte de nem tudok. facebook on soha senki nem ír rám ezért töröltem magam végleg onnan.frusztrál az egész helyzet,és rossz kedvem is szokott miatta lenni. dolgozni nem igazán tudok,le vagyok százalékolva 50% az egészségkárosodásom.van olyan hogy hetekig ki se megyek a lakásból,ha kimegyek is sétálok 20 percet aztán hazajövök.nem látom értelmét miért születtem erre a bolygóra.van 1 barátom aki szintén beteg,viszont ő fél a covidtól azért nem találkozik,vagy csak egyszerüen egy kifogás hogy egyáltalán ne találkozzon velem.már nem szokott felhívni mint régen.29/F

2021. jan. 14. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerj meg új embereket, jelen helyzetben neten.
2021. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ne zárkózz magadba, legyél nyitott, kezdeményezz. Ha valaki szimpatikus írj rá, mert nincs semmi veszíteni valód:)
2021. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!