Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyes idősebb nőknek azért a...

Egyes idősebb nőknek azért a fiatalabb fiúk jönnek be,mert ha összejönnek velük ők is fiatalnak érzik magukat?

Figyelt kérdés
A fiatalabb fiúk alatt nem a 18 éves vagy az alatti fiúkat értem hanem a 20-25 évesekre gondolok.Például 50 éves nő,25 éves fiú.Vagy 40 éves nő 20 éves fiú.

2021. jan. 20. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 20 évesen simán lefeküdnék egy 40-es nővel:(
2021. jan. 20. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én 40-es nő vagyok, de soha nem jönnek össze egy 25 evessel, ha ketten lennénk egy lakatlan szigeten, akkor sem. 😃


Valószínűleg arról lehet szó amúgy, hogy ezek a fiatal pasik jobban néznek ki mint az ötvenes hatvanas urak. (nem törvényszeru).

2021. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én 40+ nö vagyok, de egy majdnem gyerekkel soha nem jönnék össze, nem fiatalabbanak, hanem totál hülyének érezném magam egy gyerekemkorú valakivel!
2021. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Azt szeretem a 25 alatti fiukban,h nincs gyereke,nem panaszkodik,sokat sportol ,jol nez ki es jo sztorijai vannak. Akire ezek nem igazak,termeszetesen pattintom.

N

2021. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Szexelni nagyon jó a fiatal srácokkal, tele vannak lendülettel. Mondják hogy 40 fölött már öregek a nők, de a férfiaknak sem áll már úgy a cerka, hiába bizonygatják az ellenkezőjét.
2021. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ritka nok koze tartozom. En fiatalos vagyok, viszont egyaltalan nem igaz, sot. Fiatal, es 28-29 evvel fiatalabbakkal voltam. Tizzel kevesebbnek latszom, testre legyen husz. Lelekben kortalan vagyok. De. Borzalmas oregnek erzem magam mellettuk. Beszelgetos, baratsagos, csokolozos nagy dugasok voltak, utana is beszelgetessel.

Kolcsonosen jo volt. De egy ven szarnak ereztem magam hatarozottan.

A hatvan eves ferfiak is nagyon jok az agyban.

Szoval mashol keresd az okot.

2021. jan. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!