Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van halottad? ...arra kérdezek...

Z. f. kérdése:

Van halottad? ...arra kérdezek rá, hogy van-e olyan halottad, aki...?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek vannak halottai.

Szülők, nagyszülők, dédszülők stb. Ez tulajdonképpen az élet rendje, és akármennyire is szomorítja el az embert, kénytelenek vagyunk elfogadni ezt a "rendet".

Én most arra kérdezek rá, hogy van-e olyan halottad, aki nem illeszkedik ebbe a kronológiába? Gyermeked, testvéred, osztálytársad, barátod, vagy kollégád stb.?


Ha igen, kíváncsi volnék, hogy mennyi idősen és hogyan halt meg!

Én 12 évesen veszítettem el, az akkor 17 éves, bátyámat. Öngyilkos lett. A Dunába ugrott '98 telén a Margit hídról.



2021. jan. 23. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét unokatesóm. Az egyikőjük pár napot élt, a másik mentális beteg volt, tizenpár évesen meghalt. Nem igazán emlékszem rájuk, mert ovis voltam, mikor meghaltak. Nincs is több unokatesóm.
2021. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik legjobb barátnőm öngyilkos lett 22 évesen. Nem érezte magát szépnek és folyamatosan sikertelen volt a férfiaknál (egy randi sem jött össze neki, pedig próbálkozott kezdeményezni). Önbizalomhiányos természete volt mindig is, mondta, hogy nem akar élni, azért hogy magányosan haljon meg, mert soha senkinek sem fog kelleni. Senki sem vette komolyan, azt hitte mindenki hogy hóbort körülötte... Felakasztotta magát. Amikor ez történt én 21 voltam.
2021. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam, amikor a 35 éves nővérem meghalt. Trombózis miatt. Később a másik tesómnak is lett, valami ritkább genetikai gubanc miatt.

Ebbe a veszteségbe belehalt az anyukám is pár hónap alatt. A kronológia úgymond szokványos, de 25 évesen padlóra küldött.

2021. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 23. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám akasztotta fel magát 16evesen

Én akkor 9voltam

2021. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gimiben meghalt egy iskolatársunk balesetben.

Fiatal felnőttként is meghalt egy kortárs barátom, az egyik barátnőmnek meg a szintén korunkbeli férje.

2021. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!