Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki ilyen időben szexel...

Ha valaki ilyen időben szexel egy prostival egy kabinban,vagy pincében és leizzad,akár tüdőgyulladást is kaphat?

Figyelt kérdés
Lakásban szexelnek nincs gond,lezuhanyoznak,megtörölköznek utána és száraz ruhában mennek ki az utcára.De ha valaki az aluljáróból megy el egy prostival?A szex shop kabinjában vagy lent a pincében nincs lehetőség zuhanyzásra,törölközésre.Ha 3 pulóverben szexel,leizzadhat,mivel mozog.Ha izzad,vizes lesz rajta a ruha.Az aktus után úgy megy ki a hidegbe?Beteg lesz.

2021. jan. 27. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszi le a három pulóvert addig amíg szexel?
2021. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Emlékszem pár éve egy szobában szexeltem egy nővel,a nő csak egy kicsit izzadt,de rólam csöpögött a víz,tiszta víz lett alattunk az ágynemű.Én voltam felül,megizzadtam rendesen.
2021. jan. 27. 16:20
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es mert mondjuk hideg van a pincében.De ahogy mozog szex közben,egyre jobban melege lesz.Aztán vége az aktusnak,lejárt az idő,vissza az utcára:(
2021. jan. 27. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ezt erőltetned.
2021. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

"You sweat you die"


- Les Stroud

2021. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem csak érdekel hogyha valaki ilyen időben kint a természetben szexel,az hogy csinálja hogy ne legyen beteg?
2021. jan. 27. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Csak az fázik meg kint megizzadva, aki nincsen rendesen felöltözve és az egész életét a 4 fal között tölti. Aki aktívan mozog az nem fázik meg attól, hogy megizzad 3 pulcsiban / kabátban.
2021. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm.Szóval nincs baj ha meg is izzad,de fel van öltözve rendesen.És persze ha rendszeresen mozgott eddig is.
2021. jan. 27. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportruha, apam. A futok, biciklistak nem izzadnak szerinted?
2021. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

No es akik télen fizikai munkát végeznek kint azokkal mi van?

Én is szoktam otthon a fával dolgozni megizzadok de nem lettem még soha beteg, sosem ertettem ezt az izzadasos lebetegedést a hidegben de persze lehet más megbetegszik.

Ha túrázni is megyek télen tiszta víz a egész hatam megsem leszek beteg.

2021. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!