Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félre nyelte a tápszert a 8...

Félre nyelte a tápszert a 8 napos kiskutyám. Azt mondják tüdőgyulladást kaphat. Mit tegyek? Kaphat már szurit?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

-Hol az anyakutya, hogy tápszert kap egy egy hetes babakutya és nem az anyja szoptatja?

-Milyen szurira gondolsz, amit kaphat e? Te akarod megszúrni??

-Talán ha elvinnéd állatorvoshoz...

2014. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Találtam szatyorba ki voltak dobva 8-an de csak egy volt már köztük életben. Voltam vele dokinál kaptam tanácsokat. Dehogy szúrnám meg mit beszélsz? Csak ha gond lesz véletlen akkor kaphat e?
2014. okt. 11. 09:00
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az h mit keres nálam. igazad van ott kellett volna hagynom. olyan sok kedves ember van ezen az oldalon.
2014. okt. 11. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, sokan orrba-szájba szaporítanak, aztán fogalmuk sincs, mi legyen a kölyökkel, ha az anyja nem táplálja, vagy éppen belepusztult a szerencsétlen. Ezért jobb kapásból leírni a sztorit.


Hívd fel az orvosotokat, az a biztos. Bár én nem hiszem, hogy egetverő probléma, ha félrenyelt, de lehet, hogy tévedek.

2014. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélj a dokival de én se hiszem hogy ettől lehet valami baja, figyeld a kicsit és ha valami változik vele akkor spuri! És örülök hogy még vannak olyanok mint te :) sok sikert a picihez!! :))
2014. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugtattatok köszönöm. Hétfön mindenképp megyünk a dokihoz. Hagy lássa ő is.
2014. okt. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!