Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért van annyi magányos...

Azért van annyi magányos férfi mert sokan átlagosan néznek ki,keveset is keresnek és az értelmi színvonaluk is csak átlagos vagy az alatti?

Figyelt kérdés
Tehát a nők nem látnak bennük semmi extrát?Semmi vonzót?Semmi fantáziát?Azt látják hogy ez is csak egy unalmas ember a sok közül?Nincs a férfiban olyan ami megmozgatá a nő fantáziáját?

2021. febr. 2. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
7-es lehet valamiért nem tudja megmozgatni mégse a nők fantáziáját.Lehet valamiért mégse tartják jó partinak.
2021. febr. 2. 16:57
 12/67 anonim ***** válasza:
91%

Nálam a felsoroltak közül csak a butaság a kizáró ok.

Az értelmisérülteket az élet semmilyen területén nem bírom elviselni.

2021. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan,kérdező. Mert az intelligencia,meg a jó kereset nem mindig elég. Sőt a jó kinézet sem,ha egy krumpli IQ-jával rendelkezik az illető. Minden nőt más mozgat meg.
2021. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
6-os nem értek egyet.Szerintem az még kevés hogy normálisan áll hozzá.Kell,hogy legyen benne valami amiért tetszeni fog a nőnek.Amúgy akkor fog tetszeni a férfi a nőnek szerintem,ha azt látja a férfin hogy nem érdekli hogy nem jön össze vele,mert talál magának úgyis másik nőt.
2021. febr. 2. 17:02
 15/67 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos igen.És még azért is mert első benyomás alapján ők már el is döntik,hogy ami megfogalmazódott az agyukban,az úgy is van.Pedig lehet hogyha adnának nekik egy esélyt,akkor nem lenne annyi egyedülálló férfi.De ők csak várják hogy elébük toppanjon a tökéletes ember,és azt mondja,itt vagyok drágám,okos vagyok,szép vagyok,gazdag vagyok,és ez nem csak kérkedés,ez az igazság,szóval uccu neki szívem,siessünk a paphoz.Azután a továbbiakban a férfi lehet ütné-verné,megalázná őket egyfolytában,de ez nem számítana nekik,mert tényleg okos,szép és gazdag a csávó,és ez a lényeg,ezért már megérné nekik azt a testi-lelki terrort kibírni,amiben élnek,csakhogy a többi ember a tökéletes párt lássa bennük.
2021. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te sztereotípiákból élsz? Miért gondolon, hogy minden nő így gondolkodik? Az, hogy te mit tapasztalsz,meg mit hallasz a haverjaidtól nem fogja az összes nőt jellemezni.
2021. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
16 különbözőek a nők,de abban egyformák hogy mindegyiknek kell valami hogy legyen a férfiban.Ha a nők 90%-ának a kigyúrt,tetovált izmos férfiak jönnek be,akkor lehet hogy nem árt ha én is elkezdek konditerembe járni és tetoválásokat csináltatni magamra.Mert azzal a 10%-kkal,akiknek nem a tetkós kigyúrt pasik jönnek be,lehet hogy nem fogok találkozni.És akkor egyedül maradok.
2021. febr. 2. 17:12
 18/67 anonim ***** válasza:
76%

14, hát én senkivel nem jönnék össze aki azt sugallja, hogy "kisanyám, csak egy vagy a sorban, annyira nem számítasz nekem hogy ha nemet mondasz, van másik, végül is lyuk-lyuk"

Szomorú hogy itt puffogtatod a tévhiteket (néhány másik válaszolóval együtt) mert ez azt jelenti hogy a mai férfiak abszolút semmit nem tudnak a nőkről. És bólogattok egymásnak, mert előbb hiszitek el egymásnak a baromságot, mint azt amit a nők írnak nektek.

Tehát abszolút nem érdekel hogy egy nő mit gondol és miért gondolja úgy, le van legyintve, ahelyett hogy meghallgatnátok őket és tanulnátok belőle, kitapasztalnátok hogy a nők hogy gondolkodnak.

És ezt nemcsak ennél a kérdésnél tapasztaltam, minden napra jut ilyen. Lassan már nincs értelme nőként segítő szándékkal írni ilyen kérdésekhez, és megosztani az érzéseinket a témával kapcsolatban, mert ti úgyis jobban tudjátok hogy mi mit akarunk...

2021. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
92%
Hiába mész kondiba meg tetoválóhoz, ha az nem te vagy akkor senkinek nem fogsz kelleni, mert mindenki önazonos partnerre vágyik, aki önmagát adja. Nemtől függetlenül. Senki nem akar egy olyan emberrel lenni aki szerepet játszik.
2021. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
62%
Manapság már annyira jó minőségű maszturbátorokat lehet vásárolni... A nő meg csak viszi a pénzt, osztja az észt meg hisztizik.
2021. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!