Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lassan másfél éve nem beszélt...

Lassan másfél éve nem beszélt velem senki csak ha én kezdeményezek, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Facebookon másfél éve senki nem írt. Amúgy sem érdeklödött irántam senki, telón sem. Szomszéddal szoktam havonta 5-10 percet beszélni, meg a szüleimmel.


Sosem voltak barátaim, pedig mindig szerettem volna, barátnőt is, csak soha sem sikerült és inkább csokiba öltem a bánatom, most egy dagadt lusta ember lettem aki konkrétan egy sz4r, nem tudom mihez csak fekáliához hasonlítani magam, le kellene húzni mert bűzlök.

Dolgozni sem tudok mert nem bírom a fizikai munkát, szerencsejátékból "élek" ha összejön veszek kaját ha nem akkor nem.. (bár utóbbi ritkán egyszer 4 napig nem ettem, de akkor sem fogytam.)


2021. febr. 3. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan kell szerencsejátékból élni? Mit, hogy kell csinálni?
2021. febr. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Engem is érdekelne, hogy hogyan lehet szerencsejátékból élni.

Ha te nem keresel senkit, akkor ne várd, hogy majd téged keressenek. Vagyis várni lehet, csak nem fognak. Diétázz, sportolj, menj emberek közé.

2021. febr. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos a problémát már tudod, csak változtatni kéne. Persze nem egyszerű és erőbefektetést igényel, de el kell döntenéd, hogy így akarsz tovább élni vagy sem?

Volt egy hasonló ismerősöm, aztán évekig nem láttam. Volt vagy 160 kiló, de most... nem is mertem meg. Egy sportos vékony gyerek lett, van már felesége is és utón a gyerek. Ő is hasonlóképp számotvetett, majd jött az elhatározás, hogy ez így nem élet. Szóval elkezdett sportolni, csoportos funkcionális edzésre járni, szerencsére kifogott egy támogató csapatot és edzőt, étrendet csináltatott, komolyan betartott mindent az utolsó szóig. Volt pszichológusnál is és személyiségfejlesztő könyveket is olvasott, változtatott a szemléletén és a hozzáállásán, a sporttársak közül kerültek ki az első barátai, aztán más hobbikba is belekezdett, a munkahelyet váltott ott is lettek haverok. Szóval szép lassan olvadtak a kilók, jobb beszélgető partner lett, elkezdett odafigyelni a nőkre és ők is rá. Szóval teljesen pozitív irányt vett az élete, pedig mélyről indult ő is. Szóval minden csak elhatározás kérdése, ha te eldöntöd, hogy jobb ember akarsz lenni és nem egy hitvány szar, akkor tenni kell érte. Szerintem megéri.


Gondolom a megélhetésed tippmixből fedezed...

2021. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 es pont az van hogy mindig ő keresi nem kéne kiforgatni.
2021. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!