Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki másfél év alatt nem...

Aki másfél év alatt nem szerzett haverokat az már nem is fog?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
nekem 3 év alatt sem jött össze :/ 20/f
2015. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 évig nem voltak, most meg van egy rakat.

Lehet, hogy rossz helyen keresel.

2015. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Attól még szerezhetsz. Ne csak egy közösségben próbálj meg barátkozni. Rengeteg helyen szerezhetsz barátokat.

Én pl. sosem kerestem és mindig megtaláltak.


20/N

2015. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 egy krumpli válasza:
100%
Simán szerezhetsz utána is. Én pl ötödikben utáltam az összes fiút az évfolyamomból most nyolcadikban pedig egy csomóval jóba vagyok és birom őket.
2015. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy attól nincsenek mert rossz helyen keresgélek és szerintem azzal sem változna semmi ha nem csak egy közösségben sem keresgélnék. Sajnos sosem volt szerencsém az ismerkedéssel mert eléggé félénk és visszahúzódó vagyok. Ráadásul 9 évik a kötelező helyeken kívül nem jártam sehova hanem csak itthon ültem ezért elfelejtettem, hogy mit is kell csinálni az emberekkel 24/F
2015. ápr. 28. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

"félénk és visszahúzódó vagyok."


Ez mit takar? Nem mersz megszólalni, vagy...?


Neten egyébként könnyebb barátkozni, van időd átgondolni, nyitottabb tudsz lenni ilyesmi. Volt, hogy 2 hét alatt találkoztam innen valakivel.

2015. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ez mit takar? Nem mersz megszólalni vagy..."


Igen nagyjából azt, hogy nem merek. Bár ez változó mert pl vasúti rendezvényeken merek kérdezni (igaz, hogy nagyon össze kell szednem a bátorságomat hozzá...) mert tudom, hogy ott úgy s válaszolni fognak meg van egy téma amiről lehet beszélni. De például ha veszek valamit (mint mondjuk a legutóbb egy számítógépet) akkor az eladókkal is merek beszélni (még ha nem is hangosan) de egy koncerten ez már nem menne hiszen nem tudok mivel odamenni senkihez. Meg olyan visszataszító dolog lenne valakihez csak úgy odamenni nem?

2015. ápr. 28. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Én egyetemen nem találtam barátokat, folyton egyedül vagyok, pedig még mielőtt odakerültem rengeteg barátom volt...csakugye érettségi után mindenki ment a maga feje után, én meg valahogy egyedül maradtam. Szerintem azzal lehetett a baj, mint ahogy az egyik előttem szóló is írta, hogy egész eddigi életemben én sosem kerestem a barátokat mindig ők találtak meg, sosem tanultam meg kezdeményezni, mert mindig mások tették meg felém az első lépést. Ám egyetemre kerülve (főleg hogy a gólyatábort is kihagytam) szörnyűlködve tapasztaltam, hogy az emberek mennyire barátságtalanok. Mikor már nagyon aggasztó volt, hogy folyton egyedül ücsörgök az óráimra várva, akkor elkezdtem én kezdeményezni, de az emberek úgy néztek rám, mint valami félőrültre.

Elismerem, nagyrészt az én hibám is hisz velem illetve bennem van a baj, de mégsem egészében tehetek az egészről.....egyszerűen a közeg is olyan borzasztó rideg, hogy már fáj.

2015. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
DEhogyisnem!!! Most olvasom a könyvet Spielberg életéről. Ő folyamatosan költözött, a családja miatt, apja új munkát kapott kb. 5 évente. Nézd mi lett Spielbergből! :)
2015. okt. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!