Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elviselhetőbb a magány,ha...

Elviselhetőbb a magány,ha elutazok más országokba,megismerek más helyeket?

Figyelt kérdés
Megtehetném hogy külföldre utazzak,vagy hogy itthon elmenjek olyan városokba,falukba amikben még nem jártam.Most ez a vírus miatt nem fog menni,de ha feloldják a korlátozásokat megtehetném.Kérdés hogy segíteni fog?Jobban fogom érezni magam,ha utazgatok?

2021. febr. 9. 02:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan csóró hogy ne utazhassak el mondjuk Horvátországba 2 hétre a tengerpartra.Vagy Görögországba.Megtehetném,tellik rá.
2021. febr. 9. 02:17
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Persze, nem is kérdés! Utazz, ha meg is teheted!
2021. febr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát a magány az így nem fog elmúlni, de legalább lefoglalod magad és nem gondolsz rá. Az is valami.
2021. febr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez legalább tőled függ,mikor el mentél máshová ahol még nem jártál mit éreztél?


Nem vagyok egy nagy társosági ember de egy idő után rossz érzés fog el. (Magány)

Mikor több helyre el mentem országon belül,kb 1,5 hetes mennyünk körbe Magyarországon utam volt,először semmi gond nem volt,jól éreztem magam,egy idő után rá jössz hogy sokkal jobb megélni mással a pillanatot mint egyedül.

Voltam sofőr,több országban jártam,mikor időm volt akkor kirándulgattam (egyedül),de az mégsem volt olyan mint amikor pár éve még diák voltam és édesapámmal csináltam ezt (ő sofőr).

Mikor édesapámmal voltam jó volt.

Sofőr lettem én is,egy idő után amikor egyedül voltam messze az otthonomtól 2-3 hetekre külföldön,ott ébred rá az ember igazán hogy milyen rossz is egyedül lenni a nagyvilágban,nem arról van szó hogy nem jó egyedül mert szükség van az embernek arra is hogy egyedül legyen,na de hosszú távon tud lenni nagyon rossz is amit igazából nem is hittem volna el ha nem tapasztalom meg.

Akárki akármit mond,társas lények vagyunk és a szíve mélyén minden embernek szüksége van olyanokra akiket szerethet,élményeket élhet át stb..

Én így látom.

22F

2021. febr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább
2021. febr. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Inkább hívj meg engem is. Együtt jobb lesz.

F


(Ui én csóró vagyok, neked kell fizetni a részem)

2021. febr. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Mit jelent a magany a te estedben?

Baratok hianyat, akik meglatogatnak, vagy te elmehetsz hozzajuk?

Baratok hianyat, akikkel egyutt mehetnetek kultur- vagy bulizos programokra, kulonbozo helyekre?

Baratok hianyat, akik elmondjak neked a titkaikat, tanacsot ketnek toled, vagy, ha bantja oket valami?

Baratok hianyat, akiknek elmondhatnad, hogy mi bant teged es tanacsot kerhetnel toluk?


Mert ha ezek hianyoznak, akkor az utazas nem fogja megoldani az erzeseidet.


Eloszor azt kellene tisztaznod magaddal, hogy mit jelent szamodra a magany szo. Aztan azt kellene tisztazni, hogy mi vezetett odaig, hogy ugy erezd, hogy maganyos vagy.

Es amikor ezeket mar letisztaztad magadban, utana tudsz elkezdeni kuzdeni a magany ellen.


(Nekem az utazas sokszor abban segit, hogy vegre egyedul legyek egy kicsit es kikapcsoljam az agyam a mindennapokbol. Beulok a kocsiba es elmegyek valami kies helyre, ahol meg a telefonom is kikapcsolom)

2021. febr. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy

Lehetsz te a bamahákon is ha magányos vagy akkor az vagy.

Ha nem nem vagy az, akkor az egyszobás lakásodban is jól tudod érezni magad

2021. febr. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy majd utazásod során mindenhol szerelmespárokba, baráti társaságokba és családokba botlasz, akkor jó lesz.
2021. febr. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Maganyossag erzese nem helyrajzi kerdes ... a Holdon is maganyos leszel ha oda is egyedul mesz.

Vigyel magaddal egy feher botot es egy sotet szemuveget ... barmerre jarsz, mindig lesz valaki aki segit atmenni az ut tuloldalara.

2021. febr. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!