Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan állhatnék le a gyakoriz...

Hogyan állhatnék le a gyakorizással és a facebookozással?

Figyelt kérdés

Állandóan itt vagyok, vagy kamu profilról trollkodok a face-n, csomó idétlenséget írok és állandóan komolyan veszi mindenki, legalábbis a facebookon, mert itt nem trollkodok, nem érnék fel a politika kategóriában tevékenykedőkhöz. Facebook más, ott valóban vicces ha undok Bandi néni komolyan veszi, hogy Mészáros Lőrinc a féltestvérem báttya, jah szóval ilyen baromságokat, meg olyanokat, írok, hogy a di-hidrogén monoxid káros ( víz ) és a kormány ezzel mérgez minket. Mellesleg balaton tagadó is vagyok azzal a profilal.


Nagyon vicces, néha sírva röhögök, de érzem, hogy tönkremegy a búrám. Olyan laza melóm van ami ezt megengedi. Unom magam. Egyébként nem találok más elfoglaltságot , haverok Budapestre vagy külföldre mentek én meg nem merek kijönni a konfortzónámból. Azt kell mondjam facebook és gyakorikérdések függő lettem. Itt mondjuk a közlekedés meg ezt a topikot olvasom jah és másik kedvencem az állatok, szeretem az állatokat csak szőr allergiám van és nem lehet kis szőrzsákom pedig egy kutyulival ellennék.


23/f



2021. febr. 28. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
A dihidrogén monoxid a kedvencem, ha tiszta. De ha túl sok az ember, állat, fúrt kút, és füst, savas eső, szeméthegy, akkor tényleg mérgezett lesz szóval olyan nagyot nem tévedtél. Nem tom keress egy hobbit.
2021. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
69%

Jaj de ismeros. En is gyakori fuggo vagyok, allandoan ezt bujom... 😂

Egyebkent igaza van az elso hozzaszolonak, esetleg keress olyan hobbit, ami érdekel, mozogj, edzz, olvass, sorozatozz, filmezz, ilyesmik

Ha érdekel, tanulj főzni, probalj ki recepteket, amiket szivesen megcsinalnal/megennel


A komfortzona jo dolog, de néha ki kell lepni belole - keves embert ismerek, aki megbanta, igazabol egyet sem. Ismerkedj, vagy gyere fel a fovarosba az itt lévő barattaidhoz hetvegen, hidd el, megeri kicsit nyitni a világ felé.


En is ezt probalom.

Sok sikert!

22/L

2021. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Balaton tagadó. Hát ez nagyon tetszik 😂


Hogy le tudj állni, jó ötlet, hogy keress elfoglaltságod, csak az a gond, hogy ennek az elfoglaltságnak olyannak kell lenni, ami társasági. Tehát a sorozatok és ilyesmi nem segít, mert társaságra van szükséged, azért is vagy ezen a két oldalon állandóan. Tehát csak valami közösségi elfoglaltsággal tudod kiváltani. De azzal viszont pillanatok alatt.

Tapasztalat.

Én is ezeken lógok mindig ha itthon vagyok sokat huzamosan, de ha van lehetőségem emberek közé menni, eszembe sem jutnak ezek az oldalak.

2021. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az a Balaton tagadó?
2021. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4:

Semmi, egy értelmetlen szóösszetétel, aminek nincs értelme.

2021. márc. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
#4 a balaton tagadó az aki tagadja a balaton létezését
2021. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Én a balaton szelet létezését tagadom, mert megettem.
2021. márc. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meg a Mars létezését
2021. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már miért kéne abbahagynod? Én pl dolgozom, és online oktatás van (mondjuk az egy vicc), és így is sokat nézek fel gyakorira. Egyszerűen nincs más dolgom, nincs társam, alig vannak barátaim, és már a hobbimból is elegem van.


20F

2021. márc. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Legutóbb akkor hagytam ki sokat a gyakoriból amikor még létezett a szerelem-szex kategória és Jaguar Warrior meg Költőnő?-nevű tagok itt voltak, rajtuk lehetett sokat mókázni, nem tudom mi volt akkor, de egyik nap nem léptem be következő meg fél évvel utána volt, hogy megnéztem mizu itt.


Amúgy, Balaton tagadók ; [link]


De van Derékszög tagadó csoport is. :D

2021. márc. 1. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!