Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A társkereső oldalon az ember...

A társkereső oldalon az ember az idejét,energiáját pazarolja a semmire?És persze a pénzét?

Figyelt kérdés
Olvastam az Indexen a cikket hogy Lakatos Levente író nőként regisztrált egy társkereső oldalra,sok üzenetet kapott,pénzt ajánlottak neki,voltak akik a telefonszámukat is megadták neki,közben meg az a lány aki a képen szerepelt nem is létezett,a Leventét retusálták át.Ez a baj a társkeresőkkel,Hogy mindenki azt csinálhat ott amit akar,úgy verhetik át az embereket ahogy akarják,Úgy szórakoznak velük ahogy akarnak.Amikor régen társkeresőztem valaki azt mondta,abból a pénzből amit társkereső oldalra fordítottam jobban jártam volna ha elmegyek egy prostihoz.Annak se lett volna sok értelme,de legalább lett volna szex.Így meg szex sem lett csak a pénzem fogyott a semmiért.És igaza volt.

2021. márc. 7. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem kötelező használni, én sem használok, éppen ezért nem is zavar.
2021. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben nem tudsz sikert szerezni, akkor online se fogsz.. vagy max addig, míg maradtok az online térben.
2021. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem volt igaza, mert két remek kapcsolatot alakítottam ki társkeresőn. A második a mai napig tart, házasság formájában, több mint tíz éve. :)


A társkereső csak egy platform, amin kapcsolatba tudsz lépni más emberekkel, nem több annál.

Célszerű minél előbb élőben találkozni egymással, mert úgyis az dönti el, hogyan tovább.

2021. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1 Az a baj hogy nemcsak magányos társ nélküli emberek vannak ott hanem mindenféle.És nem tudjuk hogy a csinos nő akinek fent van a fotója létezik e egyáltalán.Vagy nem e egy férfi hirdet a csinos nő képével,vagy egy csúnya nő.Vagy ha tényleg a csinos nő tette föl a képet magáról,az meg válogat,ennek nem válaszolok,annak válaszolok,ezt letiltom,röhej az egész.
2021. márc. 7. 15:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Általában igen, főleg Mo.-n.
2021. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3 hátha jó külsőd van meg szerencséd volt hogy normálisakba botlottál,akkor igen lehet házasság.De itt a szerencsének nagy szerepe van.Ha fölmegy valaki a rosszlányokra,Még aznap szexelhet.Fölmész társkeresőre,Még fél év múlva sem fogsz.Ha csak nem lesz szerencséd.
2021. márc. 7. 15:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam ugyanezt pár éve, csak egyszerűbben, mint a cikkben. Nem foglalkoztam se képpel, se semmivel. Csináltam egy tök üres női profilt, se képet, se semmi adatot nem adtam meg. Egy női név, huszonéves életkor, és ennyi. Elég sok levél jött, néhány még nőktől is. Fura dolgok vannak.
2021. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt mondták a riportban hogy meglepő volt hogy senkinek nem tűnt fel hogy nem volt valódi a kép.Én szerintem azért nem tűnhetett fel,mert sok ember ki van éhezve.Azt látták ott egy jó csaj,lépnem kell azonnal.Versenyeztek a nem létező lány kegyeiért.
2021. márc. 7. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:

#6

Alkalmi kapcsolatot akarsz vagy társat?

Mert utóbbit a rosszlányokon nem találsz, társkeresőn meg akár mindkettőt.

2021. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9 én úgy fogalmaznék a rosszlányokon alkalmi kapcsolatot biztos hogy találsz,társat nem,társkereső oldalon meg lehet sem alkalmit sem társat nem találsz.
2021. márc. 7. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!