Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Weisz Fanni és volt férje...

Weisz Fanni és volt férje azért találták ilyen gyorsan új társat maguknak mert jómódúak?

Figyelt kérdés
A Fanni valami Gergővel jött össze,a volt férje Anikóval.Sokan egy válás után még évekig egyedül vannak nem csajoznak be vagy pasiznak be ilyen gyorsan.Jó külső,pénz és minden megoldódik?

2021. márc. 17. 11:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Olvastam egy cikket,hogy irtó jóképű Weisz Fanni új párja.Nem az,hogy irtó jószívű,vagy irtó becsületes az új párja,hanem jóképű.Mintha ez egy nagyon fontos tényező lenne.
2021. márc. 17. 11:51
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Így van. Sokszor tesznek fel itt kérdést mennyire fontos a jólét, a pénz? Mindig leírom ezt is, hogy akinek van pénze, főleg ha jól is néz ki, az sosem magányos. Mindig akad, aki vitatkozik ezen, holott a valóság engem igazol.
2021. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Igazából miért érdekel téged idegenek magánélete? Egyébként nem, nem old meg mindent a pénz.
2021. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért mert jómódúak, hanem azért mert a kapcsolatuk alatt is meg volt mindkettőnek az új párja, de amíg együtt voltak, nem hozták nyilvánosságra.
2021. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, neked ez sokadik kérdésed. Ennyire nincs saját életed, hogy állandóan másokén rágódj? Hol a nőkön, hol valami celebén...
2021. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4 nem azt mondtam hogy a pénz,hanem a pénz és a jó külső old meg mindent.Nem is az,hogy csak egyikükre talált rá az új szerelem,mind a kettőjükre.
2021. márc. 17. 11:56
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
Szóval szerinted a szegényebbeknek és kevésbé szépeknek nincs kapcsolata? Istenem...
2021. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem arról van szó, hogy a szegényeknek van-e kapcsolata. Az viszont tény, hogy akinek pénze van és jó külseje, annak minden könnyebb az életben, a kapcsolatok kialakítása is. Érdekes, a jó külsejű, gazdag, ismert embereknek ha tönkre is megy a házassága, rá 1-2 hónapra már van új párja. Az emberek egymást ölik, csak velük lehessenek.
2021. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok régi fiú:D
2021. márc. 17. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!