Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosak hogy találtak...

Akik magányosak hogy találtak maguknak ki új elfoglaltságot?

Figyelt kérdés
Nyilván így elolvasva a kérdést, felmerülhet, hogy vajon ennyire hülye lennék, de szerintem aki full magányos nem feltétlen gondolja így. Magamról túl sok mindent nem szeretnék írni, lényeg hogy sem barátnőm, sem haverjaim sincsenek. Boldogtalan vagyok. Szeretnék változtatni az életemet, és valami új hobbi, elfoglaltság kellene. Nagy filmes vagyok, szeretek sorozatokat nézni, de ezek olyan semmilyen hobbik. Egyedül eljárni moziba, itthon nézegetni a filmeket nem egy nagy szám, főleg ha az ember meg sem tudja beszélni másokkal. Bármennyire is hihetetlen, neten sem vevők rá az emberek, max egy kis vitára, ami hamar anyázásba torkollik. Videojátékokat kiszeretném iktatni az életemből, semmi hasznát nem látom. Újabban ismét rákaptam az olvasásra, ami beránt, de ezt is csak itthon, csöndben, egyedül tudom csinálni. Eljárok futni, de ez egy teljesen magányos sport, futok körbe körbe a pályán, senkihez nem tudok szólni. Kisvárosban lakom, abszolút semmilyen programok nem szoktak lenni, még a megyében sem. 120km kellene utaznom Budapestre, hogy bármilyen rendezvényre elmenjek. Bármiféle ötlet?

2017. máj. 16. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha szeretsz olvasni, filmezni, erről beszélgetni, akkor az alábbiakat javaslom:

-keress irodalmi pályázatokat, és jelentkezz rájuk. Ne mondd, h nincs tehetséged az íráshoz, hisz nem próbáltad

-írj filmblogot. Tudom, h sok van belőlük, de a csúcson mindig van hely. Mi akadályozna meg abban, h Te légy a legjobb?

-kezdj el -amatőr módon akár- kisfilmeket, dokumentumfilmeket csinálni, tedd fel a műveidet youtube-ra



Ha kész vagy a fentikkel, és még nincs társaságod, akkor jelentkezz.


Üdv és jó kreatívkodást!


ŘʁᴚṘꓤꞦ

2017. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, de én sosem unatkozom a magányos óráimban, bár könnyebben elfoglalom magam, mert lány vagyok. Tehát nem azt írom neked, hogy állj neki kötni :D De például facebook csoportokban is kereshetsz olyan helyeket ahol filmekről lehet beszélgetni, vagy könyvekről. Ha a magányos órákat akarod eltűntetni, akkor viszont keresgélned kell a közelebbi városokban olyan programokat. Én se városi vagyok, de ha akarnék el tudnék menni a közelben pár rendezvényre :D Ne add fel!
2017. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!