Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki álmos még?Ki van még...

Ki álmos még?Ki van még úgy,hogy majd leragad a szeme,de még nem akar aludni,mert még internetezni akar?

Figyelt kérdés
Én nagyon álmos lettem.Igaz,a szobában is van vagy 25 fok,még meg akartam nézni egy filmet,de inkább elmegyek aludni szerintem.Fogat is csak reggel mosok,fürödni is csak reggel fogok.

2021. márc. 18. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
11-kor nem feküdtem le hosszú évek óta. Ez túl hamar, majd esetleg 5 óra múlva.
2021. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bár lehet fogat kéne mosni,mert megettem ma egy tábla csokit,Negró cukrot is ettem hármat és cukros szénsavas üdítőitalt is ittam ma.
2021. márc. 18. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak most kezdek beindulni. Csak a szokásos...


Ha álmos vagy aludj, jó éjt! :)

2021. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aludtam pedig napközben,de megint álmos lettem.De el kell mennem fogat mosni,túl sok volt az édesség.Addig nem feküdhetek le.
2021. márc. 18. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem harom epizod a skandinav noir krimimbol hatravan. Almossag kizart, rohadt izgalmas.
2021. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én egy olyan filmet akartam megnézni ami egy világjárványról szól, állítólag jó film,de elhalasztom holnapra.
2021. márc. 18. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan meg kéne próbálni aludni, mert holnap (azaz már ma) délelőtt meg kell néznem a Wonder Woman 1984-et (máskor nem lesz rá alkalmam), és szar lesz úgy ha alszok vagy 3 órát előtte. :D
2021. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"majd leragad a szeme,de még nem akar aludni,mert még internetezni akar"

Story of my life

2021. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Amíg kiírtad a kérdést meg a válaszokat, addig simán fogat is moshattál volna amúgy...
2021. márc. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!