Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel kezdjem a dolgaim...

Mivel kezdjem a dolgaim elintézését?Mit tegyek ha sok az elintéznivalóm,sok a dolgom?

Figyelt kérdés
Nyáron ki kell költöznöm az albérletből,szintén nyáron megszűnik a munkahelyem, háziorvoshoz kéne mennem, fogorvoshoz kéne mennem,lejár a lakcímkártyám,lejár a bankkártyám,ott az adóbevallás,be kéne mennem a biztosítóhoz mert nem kapom meg a leveleket,ismerkedni is kéne mert nincs barátnőm, pszichológushoz kéne mennem,úgyhogy lenne dolgom bőven.Ti mivel kezdenétek a helyemben?

2021. márc. 18. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakcímkártya, bankkártya, adóbevallás, biztosító egy napos dolog. Költözés, munkakeresés online működik, non-stop foglalkozhatsz vele. Fogorvos és háziorvos plusz egy nap. Ismerkedés maradjon utoljára, pszichológus ráér a hivatalos dolgok elintézése után. Nem túl bonyolult.
2021. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül minden 3 nap alatt elintézhető, persze az eredményekre várni kellesz (bürökrácia, orvosi eredmények).
2021. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most úgy telnek a napjaim hogy elmegyek dolgozni,aztán hazajövök,kis házimunka,internetezés,pihenés,másnap minden ugyanígy.Közben megy az idő és nem intéztem semmit.
2021. márc. 18. 23:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egy nehéz év lesz számomra.Költözés,új munkahely,új lakhely,orvosi vizsgálatok,pszichológus,társkeresés,időpontok,amikhez alkalmazkodni kell,határidők,minden.
2021. márc. 18. 23:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1 napot kiveszel és le van tudva a háziorvos és fogorvos is. Bankkártyát automatikusan küldenek újat, semmi teendőd vele (én bankomnál legalábbis így van) lejárt papírok most nem számítanak annyira covid miatt, mivel mindenki tudja, hogy lassabb minden. De betelefonálsz időpontért és helyben azonnal kapsz is másikat. Ehhez még csak egy napot sem kell kivenned ha 8 órás munkád van. Adóbevallással sincs igazán sok teendő.

Inkább kezdj el új munkát és albit keresni, mert ezek időigényes feladatok, de esténként úgyis van rá időd, szóval keresgélhetsz. Párkapcsolatban pedig én a helyedben csak pszichológus után gondolkoznék

2021. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt leírtál az nekem kb 1 heti program. Egy átlagos heti:) De lehet még annyi sem.


A dokit (függően a problémától) és a biztosítót lehet online intézni. A bankkártyához sem kell sehova menni. A lakcímkártyával semmi dolgod, azt is megküldik ha lejár, max egyszer elmégy a kormányablakba, ahova online bejelentkezel, de míg járványhelyzet van, addig az ilyen irat cseréje nem szükséges. Az adóbevallást online küldik meg, csak klikkelgetni kell, az 1% a legbonyolultabb része, de ne felejtsd el.


Ismerkedni? Nos? Online?:)


A legbonyolultabb rész a munkahely meg az albérlet. Munkát kezdj el keresni, hogy ne kelljen kiköltözni az albiból, de a bérbeadóval egyezkedj, hogy csökkentse a bérleti díjat.

2021. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Adóbevalláson nem tudom mit rugózol, ügyfélkapun megnézem a tervet és leokéztam. Kb 5 perc. Lejáró bankkártyával semmi dolgod, automatikusan küld újat a bank.

Fogorvosnál nem tudom mi dolgod, de azt nem nagyon szabad húzni, mert ha elkezd fájni pokol lesz az életed.

Kérsz időpontot kormányablakba, 5 perc egy új lakcímkártya. Arra a napra a háziorvossal is egyeztethetsz időpontot,sőt fogdokival is. Szóval 5 dolog máris el van intézve.

2021. márc. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a dolog, amikor valakinek annyira nincs semmi dolga, hogy még az alapvető elintéznivalókat is hatalmas feladatként írja le.


Hiszen ezeket mindenki ugyanúgy megcsinálja.


Jó hogy azt nem rod oda, hogy még mosogatnod és takarítanod is kell.

2021. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy sorban nézve:


Munkahely: Azt folyamatosan tudod keresni, akár most is. És simán megbeszélhető az is, hogy mikortól kezdenél. Így tudsz időt szakítani a többire.


Albérlet: Ez sem vesz annyi időt igénybe. Nézegeted a hirdetéseket, felhívod, megnézed, kiveszed, vagy mész a következőhöz. Ez simán bele fér munka mellett/után.


Orvoshoz, fogorvoshoz bármikor el tudsz menni.


Lakcím 1 nap alatt elintézhető. Bankkártyát meg adóbevallást nem is értem...

2021. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ti nagyon ügyesek vagytok akkor mert nekem ezek munka mellett mindig is kihívást jelentettek.
2021. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!