Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is egyformák a napjai?M...

Másnak is egyformák a napjai?Más is mindennap ugyanazt csinálja és mindennap ugyanolyan magányos?

Figyelt kérdés
Reggel fölkelek,fogmosás,fürdés,reggelizés,utána elmegyek vásárolni,mindennap ugyanabba a boltba járok, legtöbbször ugyanazokat is veszem,hazamegyek,főzök valami olyan kaját ami gyorsan megvan,ebéd,és ha nem vagyok szabad mint ma,délután megyek dolgozni.A szabadnapok is ugyanolyanok, általában egész nap itthon vagyok és ilyenkor sokat netezek.Sajnos attól hogy van munkahelyem és internetem,még magányos vagyok.

2021. márc. 22. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzem magam! 🙁

Néha már azon gondolkozok, hogy miért is élek?! Ezért?! És ki akarok belőle törni, de hogy?! Ahhoz sincs már "erőm".

2021. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt kéne csinálni majd ha vége lesz a járványnak hogy több közösségbe eljárni.Beiratkozni valami tanfolyamra,gyülekezetbe járni,önkénteskedni valahol,állatmenhelyen vagy akárhol,mellette legyen ott a munkahely,több közösségben, több csoportban benne lenni,eljárni templomba,én ebben látom a megoldást.
2021. márc. 22. 19:24
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Akkor hajrá, csináld majd ezeket.
2021. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ennél lejjebb már úgyse tudok menni ahol most vagyok,a nullánál kevesebb barátom meg a nullánál kevesebb barátnőm már úgyse lehet:(
2021. márc. 22. 19:38
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

Én nem a templomban és a gyülekezetben látom a megoldást.

Az onkenteskedes és a tanfolyam viszont jó ötlet sztem is.

#1es voltam.

2021. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy, kérdező?
2021. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
40 vagyok.Régen éltem társasági életet,de igazi barátaim sose voltak.Most meg sem igazi,sem hamis barátaim nincsenek.
2021. márc. 22. 19:49
 8/23 anonim ***** válasza:
🙁 és család esetleg?
2021. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Van.de úgy az igazi ha barátok,barátnő is van.
2021. márc. 22. 20:57
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ebben teljesen egyetértek, semmi nem pótolja azt az űrt, amit a hiányuk hagy.

De ha elmegy az ember is egy tanfolyamra stb, mennyi esélye van hogy oda bárki is barátkozni megy..🙁

2021. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!