Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyan emberek akik...

Vannak még olyan emberek akik szeretik a munkájukat és érdekli is őket amivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Sok emberen azt látom hogy csak azért dolgozik ott ahol,hogy elmondhassa hogy nem ingyenélő,van munkahelye,de amúgy nem érdekli a munkakör amiben dolgozik.A lényeg,hogy teljen el a nap és minden hónapban jöjjön az utalás.És lehetőleg minél kevesebbet kelljen dolgozni,csak amit nagyon muszáj azt csinálja meg.Ti is ismertek ilyen embereket?

2021. márc. 24. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Jelen! -egy pszichológus <3
2021. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 ez jó.Akkor téged érdekelnek a betegeid problémái,nemcsak muszájból hallgatod meg őket:)
2021. márc. 25. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen embereket és nekem is volt egy ilyen korszakom, amikor még alkalmi, napi bejelentett munkahelyek között "lébecoltam".

Azóta viszont sikerült elhelyezkednem egy könyvesboltban, amiben végre minden téren megtaláltam magamat, és hosszútávú, komoly munkahelyként tudok rátekinteni :)


27/F

2021. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ami furcsa hogy az ismerőseim között vannak akik évekig jártak egyetemre,évekig tanulták a szakmát amiben dolgoznak tankönyvből és gyakorlatban is,majd miután elhelyezkedtek a szakmában amit évekig tanulták,érdektelenek lettek.Mintha azt látnám rajtuk hogy évekig tanulták a szakmát,lediplomáztak,így mostmár megengedhetnék maguknak hogy a munkahelyen lazítsanak.
2021. márc. 25. 00:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteg évet dolgoztam a pénzügyi világban, most egy teljesen új, de csak szimplán adminisztratív munkát látok el egy érdekes helyen, ráadásul kevesebb pénzért, de nagyon nagyon szeretem és érdekel.
2021. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet. Irigylem is.

Én nem ez a típus vagyok. Nem utálom a munkámat, vannak részei, amiket tulajdonképpen élvezek... csak éppen, amit tényleg szeretek vagy szeretnék csinálni, az vagy nagyon belterjes és kihalásos / puszis alapon megy (én meg nem vagyok egy "hálózatépítő" típus), vagy nem lehet belőle megélni. Ettől függetlenül azért nemcsak ellébecolok és nem annyit teszek, amit csak muszáj, mert sajnos vagy nem sajnos, nézőpont kérdése, elég maximalista és teljesítmény-kényszeres vagyok.

2021. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én így voltam a munkámmal, de utána kimentem egy projektre ami teljesen kiégetett, de 2,5 évig igazi lelkesedéssel dolgoztam.
2021. márc. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelen!
2021. márc. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna nem dolgoznék így pénzért, de hát enni kel, tudom nem így kéne ehhez állni, de ez van. Szükséges rossz, bár tény egy pszichológiai rendelőbe elülnék, vagy elkungfuzgatnék valami shaolin szerzetesként vagy ilyenek, de hát egyenlőre ebbe a társadalomba érek mint átlag magyar fiatal.
2021. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a munkámat, - viccen kívül írom, hogy sokszor alig várom már, hogy vége legyen a pihenésnek!
2021. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!