Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Be kéne látnom hogy az interne...

Be kéne látnom hogy az interneten nem lehet társat találnom?El kéne engednem?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasgatni az ismerkedés kategóriában a kérdéseket és hát elég lehangoló.Azt hiszem jobb ha törlöm magam minden közösségi és társkereső oldalról és elkezdek élőben ismerkedni mert ha a társkereső oldalakra várok soha nem lesz senkim.

2021. ápr. 4. 21:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
6 azért van más lehetősèg,az ember jár az utcán,jár boltba,piacra,tömegközlekedik,lehet jobban jár ha úgy szólít meg lányokat.Egy normális lány megérti ha a fiú nem akar az interneten ismerkedni.
2021. ápr. 4. 22:09
 12/18 A kérdező kommentje:
10-es igaz,de azért ne felejtsük el hogy az internet előtti világban nagyobb figyelmet fordítottak az emberek egymásra.Most a telefonjukra fordítják az emberek a figyelmüket.
2021. ápr. 4. 22:13
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

12

Ez csak egy kifogás. Érdekes, én ezt nem tapasztaltam meg. Talán te vagy az, aki nem képes kiszabadulni az internet fogságából.

2021. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tökölök, aki nekem tetszik egyből odamegyek és megszólítom.Túl rövid az élet ahhoz hogy ilyeneken aggódjak.Kezdd kicsiben, mit veszíthetsz?:))

29F

2021. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
nincs sok szingli nő már, mert sok támogatást kapnak esküvő után, így mindenki egyből elkel.
2021. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tanulj könyvelőnek ott sok lány van és lehet ismerkedni ahogy gazdasági egyetemen is sok lány van. Sport tevekénységnél: Tánc ahol sok lány van vagy jógán ott is de tenisz vagy tollas sportoknál is lehet ismerkedni. Lehet ismerkedni még szorakozohelyeken bar azok most zarva vannak.
2021. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagycsaládos vagyok. Neten ismerkedtünk meg.

A barátaink zöme is.

2021. ápr. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

17#

És mikor, még az iwiw-es korszakban?


Mert most már nagyon nehéz.A férfiak már csak ott akarnak,a felső 30% levarrja a csajok 70%át a neten.

2021. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!