Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek barátokat az...

Hogy szerezzek barátokat az osztályban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már a múltkori karantén óta azt érzem,hogy nem kedvel az osztályom akik pedig a barátaim voltak ők meg hátba szúrtak és nem tudom,hogy miért nem szeretnek/kedvelnek és most egy barátom sincs onnan.

A sulin kívűl vannak barátaim csak hát mivel más suli más órarend más időbeosztás stb. Így velük elég keveset találkozom. Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám megkedveltetni velük magam?



2021. ápr. 15. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Légy nyitott és kedves. Ne vidd túlzásba a megszerettetést (ne hódolj be, ne alázkodj meg, ilyenek)
2021. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Idén érettségizek.

9. Első napjától volt két csodásnak hitt legjobb barátnőm. És így a többi lánnyal is jóba voltam.

Az egyik lány tizedikben úgy elárult hogy az csak na.

A másik, aki minden apró cseplő dolgot tudott rólam. Idén februárban a lehető legalaposabb módon szúrt hátba.

Hidd el. Jobb ha van nálad egy könyv és fülhallgató és azt bujod. Ha tudtam volna előre mi vár rám a középsuliba nem hogy nem ide jelentkezek, hanem ha már itt vagyok senkihez se szólok.

2021. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2021. ápr. 15. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed úgy hogy szükséged van a társaságukra, nem baràtkozz velük. Én se barátkoztam senkivel középiskolában, max néhány felsőbb évessel, de a baráti köröm iskolán kívül volt meg.

Könyvet ne vigyél, mert akkor percenként meg fogod kapni hogy "mit olvasol?" "miről szól?". Töltsd le PDF-ben és olvasd a telefonodon, az kevésbé feltűnő, én úgy csinàltam.

2021. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem általánosból van egy barátom az új osztályból egy se de nem zavar
2021. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!