Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy barátokat...

Mit tegyek, hogy barátokat szerezzek az osztályban?

Figyelt kérdés
Szóval a suliban az osztálytársaim nagy része levegőnek néz. Én barátokat szeretnék szerezni az osztályból, csak nem tudom, hogy ezt hogyan érjem el?

2013. dec. 5. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
9-es vagy?
2013. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, miért?
2013. dec. 5. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak mert így még nehezebb lesz mert nincs meg a tiszta lapod. Talán a legfontosabb lenne kitalálni miért néznek levegőnek. Veled van-e a baj ,vagy egyszerűen már kialakultak a klikkek és senkinek nem kellesz. Ha az utóbbi a helyzet akkor nekem bevált olyan sportot kerestem amire több osztálytárs is járt és én is elkezdtem. onnantól akarva akaratlan is megláttak.
2013. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából tiszta lappal kezdtem ezt a tanévet.
2013. dec. 5. 17:13
 5/5 denii200 válasza:
hát szerintem elsőnek keress olyan valakit aki szerinted hasonlít rád (ugyértve olyan mind te pl: normális) köszönj neki légy kedves ha nem ért valamit segíts neki és lassan lassan talán barátok lesztek / legalábbis nekem ez így megy/ment
2014. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!