Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miről beszélgessek egy nővel...

Róbert dávid kérdése:

Miről beszélgessek egy nővel ha nem tudok miről?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha adnátok pár tippet hogy legyen velük közös témám. Élőben biztos nem fogok ismerkedni a koronavírus miatt,ezért marad a facebook.Csak annyit tudok írni hogy "szia" "hogy vagy?" "szép vagy" itt megáll a tudásom is. Ez nem csak a nőknél de mással is így megy,nemtudok miről beszélni,lehet azért mert nem történik velem semmi,nem tudom. Sohasem volt még barátnőm. 30/F

2021. ápr. 15. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha előbb kiépítenél mondjuk egy érdeklődési kört, hobbit vagy akármit, nekiállnál olvasni, művelődni, érdeklődni dolgok iránt aztán egyből lesz miről beszélgetned.. Mert így aztán teljesen esélytelen, ezt azért ennyi idősen tudnod kéne.
2021. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy dolgot szeretnék mondani,nem tisztelem a nőket,nem akarok szemét lenni de nem tudom megérteni a viselkedésüket,hogy sok nő így fent hordja az orrát vagy csak én látom igy.
2021. ápr. 15. 15:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire buta, tudatlan vagy, akkor mit vársz?

Elöször müvelödj, olvass, informálódj, legyen érdeklödési köröd, hobbid és akkor nem lesz gond azzal sem, ha beszélni kell valamiröl

2021. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme a kérdésnek, mert ha itt bárki ír egy témát, egyáltalán nem biztos, hogy érdekel-e titeket vagy kellően ismered-e, hogy érdemi beszélgetést folytass róla.

Amíg pedig minden nőt egy kalap alá veszel és ítélkezel, addig tégy mindenkinek egy szívességet és ne beszélj velük.

2021. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők azt szeretik, ha róluk érdeklődsz; az ő érdeklődési körükről, hobbijukról családjukról, akármiről, ami velük kapcsolatos!

Legyenek terveid, ambícióid! Legyen valamilyen hobbid is, amiről tudsz beszélni!

Azt egyik nő sem szereti, ha olyan vagy, mint egy robot, hogy minden nap csak eszel, iszol, tévézel, aztán alszol. Ez unalmas nekik.

2021. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

#5

Ez nemtől függetlenül unalmas.

2021. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
#5 válasza jó, de kimaradt, hogy 180cm+ legyél, legyen autód meg meg saját házad.
2021. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
2 Így inkább sehogy, hagyd őket békén, ha meg nem bírsz magaddal menj prostihoz. Nem mintha bármi esélyed lenne másra ilyen hozzáállással.
2021. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Látod? A mai fiataloknál (főleg a fejlett országokban) egyre inkább jelentkező problémáról beszélsz. Nincs bennük semmi varázs, semmi vonzerő, üresfejűek, degenerálódtak egy degenárálódott életforma mellett, a természettől és a természetes állapottól egyre távolabb kerülve és a mindent a high-tech-hez, a divathoz igazítva, a fogyasztói társadalom csapdáiba esve, másokat másolva, a trendihez alkalmazkodva, és mi a végeredmény, többek közt ez, max. addig vonzóak, míg nem kell megszólalni; ha van is bennük valami charme, az is vmi stimulálószer átmeneti hatásának tulajdonítható.

Javaslom barátom, hogy kezd el egészen másképp élni, mint eddig, mert így soha nem leszel boldog és sikeres az életben.

2021. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Részletes útmutatót adok Neked. Miután felhívod, bemutatkozol, Szia, Aladár vagyok, Ninával beszélek? Láttam a Rosszlányok oldalon a hirdetésed, nagyon tetszenek a képeid és a bemutatkozásod is nagyon szimpatikus. Szeretnék veled eltölteni egy órát ha ráérnél ma valamikor. Nem csak egy gyors ürítésre vágyok, inkább barátnő fílingre. Minőségi együttlétre, masszázzsal, kölcsönös franciával, kebel szexxel. Natúr franciát is szeretnék. Mennyi lenne ez nálad? Erre a csaj mondani fog egy árat neked. Ezután megkérdezed hogy pontosan mikor mehetsz hozzá és megkéred hogy mondjon egy címet. Ennyi az egész. Szerintem ettől több és kifinomultabb kommunikációra nem lesz szükséged soha az életben a nőkkel kapcsolatban.
2021. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!