Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi szerez örömet nektek?...

Mi szerez örömet nektek? Bagatell dolgok is jöhetnek! Sőt.. ilyenre gondolok: megnézni egy részt a sorozatból, vagy kutyával játszani stb

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Énidő, amikor kész a kocsi, akár takarítás, polírozás, akár valami új kerül bele/rá, szakmai sikerek
2021. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Filmet, sorozatot nézni, egy jó könyvet olvasni, sétálni vagy túrázni, és sajnos enni. Utóbbiról sürgősen le kéne szoknom, mármint az érzelmi evésről.
2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as válaszoló vagyok. Olyan jól esett kiírni magamból azokat a dolgokat pár órája, hogy úgy döntöttem, hozok még egy csokorral :D


- vállmasszázst kapni/adni valakitől/valakinek. Én is szeretem ezt a fajta stresszoldást, de ha másnak kedveskedhetek vele, akkor jó érzés látni az illetőn, hogy mennyire jól esett neki.

- ha a fejemet simogatják, a hajamat "bizergálják", cirógatják. Kisgyerekként nem tudtam kellően értékelni az ilyen gesztusokat a felnőttektől, de így huszonéves fejjel olyan lettem, mint egy kis szeretethiányos kiskutya. Imádom, ha simogatják a fejem.

- palacsintát enni, lehetőleg kakaósat, de a túrósat se utasítom el

- főzés közben hangosan zenét hallgatni, esetleg még szolidan énekelni is hozzá

- itthon evés közben podcasteket hallgatni

- októberben feldiszíteni halloweeni stílusúra a lakást, és egész októberben érezni azt az őszi halloweeni hangulatot

- szintén októberben sétálni egyet egy füves, parkos területen és élvezni azt a se nem túl meleg, se nem túl hideg kora őszi időjárást

- nyári, kora estéken egy kültéri helyszínen beszélgetni, italozgatni a barátaimmal, miközben fokozatosan ránk sötétedik

- reggelente, munkába induláskor a kedvenc pólóim, pulcsijaim egyikét felvenni

- a munkám alatt segíteni és kiszolgálni egy normális, kedves vásárlót, akin látszik, hogy illedelmes és hálás a segítségért

2021. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
❤️😂
2021. ápr. 19. 07:32
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

-amikor a kedvenc ruháimban vagyok

-főzés közben kedvenc zenéimet hallgatni

-amikor a rádióban meghallom a kedvenc zeném

-új zenéket találni

-sorozatnézés

-olvasás

-zenehallgatás

-kedvenc ételeim

-egy finom kávé

-céltalan kocsikázások

-hosszú kirándulások, jó társasággal

-ölelést adni/kapni

-laza hétvége

-produktív nap után a jóleső fáradtság

-esti/éjjeli lelkizések

-belsős poénok

-családdal/barátokkal töltött idő

-(éjjeli) zivatarok

-kutyák :D

-elismerések :D

2021. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 moozygoo ***** válasza:

-hétvége

-egy jó videójáték

-ha sikerül valami nehéz

-ha kihúzok valamit a bakancslistáról

-pénz

2021. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Edzés, vezetés.
2021. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Magányos vagyok, egész nap bőgök, legjobb barátnőmnek pasija van, engem meg most dobtak ki. Amik jelenleg felvidítanak: Édesség (nem vagyok dagadt), valami hülye sorozat pl Brickleberri, és a legjobb fiú haverom, aki felvidít a hülyeségeivel mindig.
2021. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szegény, én sem vagyok a legjobb helyzetben :( De a jövő tervezgetése lefoglal és feldob
2021. máj. 27. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!