Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem megy a beszélgetés?

Miért nem megy a beszélgetés?

Figyelt kérdés
par eve tok jol ment a csajozas, aztan 2019ben csalodtam egy hatalmasat, azota nem tudok talalni egy lanyt sem, akivel oszinten szivesen beszelgetek, megertjuk egymast, es van tema. borzasztoan egyedul erzem magam, barati teren ugy erzem minden okes, erettsegi elott stresszes szituk vannak, de nem ez a fo problema. tenyleg velem van a baj, vagy csak a sors akarja azt, hogy most egyedul legyek?

2021. ápr. 21. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Türelem. Én arra tippelnék, hogy pár év múlva eljöhet az aranykor mindenkinek a számára, és akkor szerintem majd újra kivirágzol,és újra tudsz majd jól kommunikálni. :):) Tehát legyél türelmes most; eljön még a te időd. :):) Amikor már nem lesz stresszed. :) Hanem majd boldog leszel, és teljesen kiegyensúlyozott, és jó kommunikációval rendelkező. :)

Amúgy nemtom pl nem-e fordultál magadba az utóbbi pár évben, mert akkor lehet,hogy akkor visszaeshet, visszafejlődhet a kommunikáció, hogyha nem gyakorlod folyamatosan senkivel.

2021. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!