Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol szólítson le egy fiú...

Hol szólítson le egy fiú lányokat,milyen helyeken?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok,hol a legjobb most ismerkedni?

2021. ápr. 27. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely, műszak után a buszmegállóban. De ez akkor jó, ha van kiszemelted, és nem rendszerint csinálod.
2021. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, ahol megtetszik, mert lehet,hogy életed lehetőségétől vágod el magadat, ha nem teszed meg, hogy odamész és leszólítod azt, aki tetszik. Tehát lehet, hogy tök jók lehetettetek volna együtt, ha oda mersz menni,és leszólítod, és lehet,hogy pl nagyon sokáig bánnád, ha egyszer látod, és elszalasztod, és sohatöbbé nem látod többet. De okés, elsőre nem feltétlenül kell, de pl lehetnek olyan helyzetek pl reptéren egyszer találkoztok és egy nemzetiségűek vagytok, és soha többé nem látjátok 1mást, csak akkor a reptéren, ozt kész. De mondjuk hogyha pl valaki feltűnik, hogy gyakran botlasz belé, akkor lehet,hogy azzal a sors is inspirálni akar rá, hogy menjél oda hozzá; de végülis,ha nektek mindenképpen van egymással a sorsban dolgotok;akkor lheet,hogy végülis annyiszor sodor össze titeket a sors, ahányszor kell ahhoz, hogy végre leszólítsd, hogy végre valamelyikőtök lépjen a másik felé, ha tetszetek 1másnak.
2021. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztk, bőr- és nemibeteg gondozó jó lehet. Pl. Nekem tripperem van, te miért jöttél? Próbáld ki, lehet, hogy bejön.
2021. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13 nőgyógyászat előtt fogok csajozni.Megmondom a lánynak,én is oda várok:)
2021. máj. 2. 21:40
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
# 14 Az se rossz :) Pl. kérdezd meg: "Lehetünk együtt terhesek?"
2021. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15 megmondom neki hogy én a 6.hónapban vagyok.Aztán rákérdezek hogy és Te?
2021. máj. 2. 21:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!