Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol szólítson le egy fiú...

Hol szólítson le egy fiú lányokat,milyen helyeken?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok,hol a legjobb most ismerkedni?

2021. ápr. 27. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Utcán
Buszon
Villamoson
Üzletben
Parkban
Rendelőintézetben
25 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Teraszon
2021. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1 tényleg azt kihagytam.Bár az utcán,buszon,sztk-ban szerintem több lány van,mint egy teraszon:)
2021. ápr. 27. 18:46
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Utcán mész valahova, nem kényelmes.

Buszon utazol, le kell szállnod, sokan vannak, maszk, büdös a bácsi, stb.

Sztkban csajozni... Ne már, és ott melyik szakrendelés elé mennél?

Fogászat? Vagy belgyógyászat?


Terasz. Kiülnek az emberek, iszogatnak, nyugodtan, ráérősen.

Persze ehhez tudni kell azt is, hogy hogy kell leszolitani valakit, vagy odacsapódni egy társaságba, vagy meginvitálni valakit a te társaságodba.

2021. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Halottak napján a temetőben is nagyon sokan vannak, mégse megy oda az ember ismerkedni.
2021. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 múltkor fogászatnál elég sok fiatal lány várakozott.Lehet holnap odamegyek és odaülök az egyikük mellé.Aztán megszólítom.
2021. ápr. 27. 18:51
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Amikor beteg vagyok az utolsó dolog, amire vágyok, hogy valaki kéretlenül odajöjjön ismerkedni. Olvasok amíg nem hívnak be és a lehető legkevesebb kontaktust szeretném. Ha leülnél mellém, magamat ismerve azonnal odébb ülnék. Miért akarsz így belemászni mások magánszférájába?


A legjobb valamilyen közösségen belül ismerkedni. Például egyetem vagy valamilyen képzés, de a legjobb amikor valamilyen hobbihoz köthető közösség, hiszen ott már van egy közös alap (az adott hobbi és érdeklődés) és mivel nem egy semmiből megjelent idegen vagy, szívesebben is veszik a közeledést.

L

2021. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 de talán oldanám a feszültségét a fogorvosnál várakozó lánynak ha odaülnék mellé beszélgetni.Talán kevésbé félne.
2021. ápr. 27. 21:31
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

6-os, én is hülyeségnek tartom a direkt ismerkedést orvosnál, vagy hasonló helyen.

De amugy el lehet képzelni olyan szitut, amikor mondjuk az ember megismer valakit ott.Mittudomén, sirva jön ki a fogorvostól, és akkor ad neki egy zsepit, megkérdezi, jól van-e , aztán blablabla..

De úgy, hogy valaki oda menjen "csajozni", az azért nagyon gáz:D

2021. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

#7

Ha feszült vagyok, olvasok vagy írogatok egy baráttal. Hidd el, nem egy idegen bepróbálkozására lesz szükségem, épp ellenkezőleg. Csak arra gondolnék, hogy "istenem, még ez se tud békén hagyni". Ha támogatás kell, van egy családom és barátaim, nem egy idegentől fogok lelkisegélyt kérni.


#8

Persze, ilyen apró gesztusok jók lehetnek, de ezeknek pont az a szépsége, hogy önzetlenek és nem párkeresésről szólnak, mint ahogy a kérdező tervezné.

L

2021. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Orvosi rendelő tényleg gáz, lehet, hogy a lánynak ott esetleg komolyabb gondjai is lehetnek, mint hogy pont egy rendelőben ismerkedjen.


Sőt nem is tudhatod mindig, hogy egyedül csak ő van-e ott és nincs esetleg hozzátartozó, aki pont bement és ő meg ott kint ülve vár rá.


Aztán meg egy fiú leszólítaná ismerkedés céljából...


Nem a legjobb ötletnek tartom ám.


Inkább valami szórakozó helyek, fesztiválok, ahol boldogabb a hangulat én ott javasolnám.


22/F

2021. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!