Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 éves létemre csak az...

20 éves létemre csak az idősebb, kb. 40 év körüli pasik vonzanak, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és már egy ideje csak a 40 év körüli férfiak iránt tudok érezni, nem fekszem le egyikkel sem, de az én korombelieket gyerekesnek tartom, úgy érzem még egyik sem élte ki magát, buliznak, isznak, stb...

Mit tegyek, hogy ez megszűnjön?



2021. máj. 15. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Én 30 vagyok, de már nem a bulizos fajta.

Aki komoly kapcsolatot szeretne. Meg gyereket. Légyszi ne leirni a korosztályomat, mert belefutottál pár hülyébe.

A 40esek között is van aki iszik.

2021. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj meg olyat találni, aki egyedül van és meg is fog becsülni, mert egy kincs vagy.
2021. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
Semmi gond, raadasul nagy esellyel mar elvaltakat talalsz boven.
2021. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

Dugasd meg magad párral, ha sikerül az egyik fel is csinál, csak majd 10 év múlva ne legyen sírás.


A normálisabb 40-es korosztály még gyereknek néz téged.


Ahhoz hogy rendes kapcsolatod legyen ideje korán felnőttnek kell lenned, egy 40 körüli férfival nincsen bulikázás minden hétvégén és stb

Nem fog úgy pörögni mint te.

1-2 éven belül valószínű családot szeretne, vagy már van neki egy korábról... :D


Sok sikert.

2021. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
87%

Először is, próbáld levetkőzni ezt a felsőbbségi érzést, és azt a tévhitet, hogy 20 évesen hű de nagyon érettnek kell lennie mindenkinek. Én ismerek rengeteg normális srácot, akik alkalmasak párkapcsolatra, annak ellenére, hogy buliznak, isznak, élik a fiatalkorukat (mert ha nem most, mikor?).

Hidd el, egy 35+ éves férfi hosszútávon csak untatna, vagy kihasználna, szerintem inkább azért találod őket vonzónak, mert már van egzisztenciájuk, stabil életük, komolyabbak. De ez nem egyenlő azzal, hogy hosszútávon működne.

Illetve, akinek idősebb létére te számításba jössz, nagy valószínűséggel defektes, mert 40 évesen nem normális olyannal ismerkedni, aki lányod lehetne. És tapasztalataim alapján, főleg olyanok ismerkednek fiatalabb korosztályban, akik a saját közegükben sikertelenek. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nyomd el a vonzódást irántuk, inkább kicsit nyisd ki a szemed, és vedd észre a normális korodbelieket. Egyébként még te sem nagyon éltél sokat, lehet a te vadabb, bulizós korszakod 3-5 év múlva jön csak el, és kár most megállapodnod egy langymeleg kapcsolatban valaki idősebbel.

2021. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
A fiatalok között is vannak jól alakuló egzisztenciával rendelkezők és “érettebben” gondolkodók. Keress olyat. Barátom 23 éves, szuper állást talált, és már a házvásárláson gondolkodik és pár éven belül a családalapításban. Én nagyon fiatalon is olyan voltam, hogy minél hamarabb szeretnék családot, mindig azt mondták később fogom kiélni magam. Igen, igazuk lett, viszont a barátommal is ugyanúgy ki tudom élni magam, ehhez nem kell beb*szni meg egyebek. Ez pont azért megy nekem, mert a barátom korban hasonló.
2021. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%
Hol laksz?
2021. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!