Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy Lengyelországban élő lány...

Egy Lengyelországban élő lány tudhat magyarul?Vagy erre kevés az esély?

Figyelt kérdés
Írtam egy kedves üzenetet e-mailban egy lengyel lánynak,aki Lengyelországban él,de magyarul.Lehet,hogy ha nem is tud magyarul,lefordítja a levelem és válaszolni fog rá?Ha egy magyar lánynak írtam volna az üzenetet, szerintem kapnék rá választ.De vajon így is?

2021. máj. 18. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártál volna, ha angolul írsz.. Nagyon kevés esélye van arra, hogy ismerné a nyelvet (kb. annyi mint lengyelül beszélő magyart találni, több tízezerből egy) és ezt még a google fordító is szarul fogja fordítani.
2021. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 hátha van egy barátja,vagy barátnôje,vagy munkatársa aki tud magyarul és lefordítja neki ebben bízok🙂
2021. máj. 18. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Párezer magyar él csak Lengyelországban, szóval kétlem (a családom egy része lengyel szóval azért van némi fogalmam). Arról nem is beszélve, hogy senki nem fog vesződni egy idegen levelével, másokkal lefordíttatni meg pláne. Nyugodtan reménykedhetsz, csak felesleges, ha nem beszéltek közös nyelvet akkor ebből egyébként sem lesz soha semmi.
2021. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ki vagy te, hogy megérje neki a fáradtságot?

Én, ha kapnék egy random lengyel (vagy bármilyen olyan nyelven, amit nem értek) levelet egy random idegentől, meg se nyitnám.

2021. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én valszeg megnyitnám, mert amennyire nem értek az informatikához, annyira izgatnak az ilyen pénztarhálós/kamu zsarolós/bankkártyaszámlopós emailek, hogy hogy néznek ki, mi a mechanikájuk (nem értem az emberi hülyeséget, de igyekszem tanulmányozni)

kinyitom, meggooglefordítozóm, kidobom.

amúgy itt egy tipp, mert látom, rászorulsz: tanulj meg angolul.

2021. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De honnan a francból gondoltad, hogy majd biztos érteni fogja, amit te magyarul írsz neki azt tényleg nem értem. 😄 Ezzel az erővel egy Venezuelai csajnak is írhattál volna magyarul. 😄
2021. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a magyar üzeneteket is válasz nélkül törlöm, mert nem ismerkedni vagyok fent a neten és a többség nem tudja elfogadni a nemleges választ. Könnyebb és gyorsabb így.


Valószínűleg törölte az üzenetedet, mert egy ismeretlen makogása nem éri meg neki, hogy keressen egy fordítót ahhoz, hogy megértse mit szeretnél, majd ahhoz, hogy válaszoljon. Egyáltalán mit szeretnél egy olyan lánytól, akivel még közös nyelved sincs?

2021. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen angolul vagy lengyelül kellett volna írnom neki biztos hogy válaszolt volna.De hátha így is fog.
2021. máj. 18. 16:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Na kaptam egy választ hogy az üzenetet nem sikerült kézbesíteni:(
2021. máj. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!