Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovákián keresztül mennék...

Szlovákián keresztül mennék Lengyelországba nem saját autóval egyedül. Mennyi az esély hogy kiszednek?

Figyelt kérdés
Kölcsönadási szerződés lenne 4 nyelven, csak hogy biztosra menjek. Még valami kellhet esetleg?
2015. nov. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendszeresen járunk a lengyelekhez bérautóval, évek óta, még nem volt gond sosem.

Ezt a 4 nyelvet nem értem, hiszen a lengyel nem tud magyarul, szlovákul viszont igen.

Ha még esetleg írnátok farsi, dari, arab nyelven is, az lenne a tuti! :D

2015. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan 50 %... vagy igen, vagy nem.
2015. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első külföldi utam lenne 19 évesen így kicsit félek h le akarnak majd húzni pénzzel rendesen.

A 4 nyelv az angol, szlovák, lengyel és magyar lenne csak hogy biztosra menjek.

2015. nov. 14. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem "Ázsiába" mész, ne aggódj. A szlovák egyébként is előbb talál valamit, hogy megbüntessen. 17 éve járom Európát kamionnal, van némi tapasztalatom. Az első vagyok.
2015. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!