Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehetne tenni önértékelési...

Mit lehetne tenni önértékelési gondok esetén?

Figyelt kérdés
Korábban ilyen sose volt, ha barátnőm épp nem is volt, de volt női barát ismerős, aki mindig keresett, szeretett velem lenni, éreztem a szeretetét, még ha csak barátként is. Mostanra ezzel a csajjal a barátságunk is kihűlt, pasizni kezdett, azóta elhanyagol, és nem igazán sikerül mostanság nekem a csajozás, és ez elég sokat elvett az önbizalmamból is. Holott korábban magabiztos voltam, szerettem a saját humorom, bulikban kb sose fordult elő, hogy ne lett volna valaki akinek tetszek. Most viszont se buli se senki. És magányosnak érzem magam olyan nő nélkül, akit érezném, hogy megbecsül. Mivel tudnék vonzóbbá válni?

2021. máj. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nekem is nehezen megy az ismerkedés manapság csak én lány vagyok. Szóval át tudom érezni a gondodat 23/L.
2021. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha önértékelési problémáid vannak, akkor nem barátnő kell elsősorban, hanem az, hogy elfogadd magadat. Hogy várod el, hogy szeressenek, ha te sem szereted magadat?
2021. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig megvolt az önszeretet. Igazából az vette ez az önbizalmam, hogy ennek ellenére mégis ízy alakultak a dolgaim
2021. máj. 18. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szembenézni a gondokkal, elindulni megoldani azokat.
2021. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem önértékelési gond. Ez csak szimplán magányosság. Mostmár lassan nyitnak a szórakozóhelyek, kezdj el újra ismerkedni :)
2021. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sör, bor, pálinka.
2021. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!