Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim,és nincs...

Nincsenek barátaim,és nincs "életem" gáz ez a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Szabadidőm nagy részét itthon töltöm, nincsenek haverjaim.

Összejönnél ilyen fiúval?

Rossz érzés hogy igazából nincs semmi életem.

Bár szerintem még mindig jobb mintha ilyen ivós, drogos haverjaim lennének.


2021. máj. 22. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerezz barátokat, akár itt is, az oldalon, akikkel aztán valódi barátok lehettek :D


Intelligens lányok kizárólag emiatt nem fognak negatívan vélekedni rólad.


"Összejönnének" ilyen fiúval, semmivel nem késtél még el.

2021. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Szia! Nálam előny, ha nem az ivós bulizós party állat vagy.

Viszont ha nincs egy barátod sem, illetve valami hobbid a zenehallgatás-játék-film stb-n kívül, akkor nem foglak kedvelni valószínűleg.

Nem a státusz miatt, hogy van vagy nincs barátod, egyszerűen ez egy intő jel számomra. Egyrészt figyelmeztetés,hogy mi ennek az oka, másrészt előre vetíti, hogy talán akkor minden szociális igényedet nekem kell kielégítenem, ami nem vonzó számomra. Nagyon mérgezővé válhat egy ilyen kapcsolat.

Hobbi pedig azért kell, hogy lássam, hogy szeretsz valakit. Jó érzés azt látni, hogy a másik igazán belemerül valamibe és teljes szívvel csinálja. És a zenehallgatást, filmnézést nem tartom hobbinak. A játék az, de az meg nem elég önmagában számomra.

Tehát nagyon kevés az esélye, hogy összejöjjek ilyen fiúval. Plusz egyáltalán hogy találkoznánk? (Neten senkivel nem jönnék össze)

2021. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"Összejönnél ilyen fiúval?"


Ettől nem vagy gáz, de ez miért jelentené azt, hogy össze kéne jönniük veled? Az hogy nincs rendes életed, az milyen pozitívum?

2021. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok lányban, vannak gondjaim...

Jelenleg még tanulok egyetemen, személyszerint reménykedek, hogy később még jobban leszek és fogok tudni változtatni.

Önmagában ez az állapot nem lenne baj párválasztásnál, de nekem kell, hogy változzak és a párom is akarjon változni, mert én így nem élvezem az életet.

2021. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

"mert én így nem élvezem az életet"


Akkor viszont érdemes változtatni

2021. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé
2021. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők azt akarják, hogy szórakoztató és érdekes légy, azonban ha így vélekedsz saját magadról, akkor ők sem fognak tisztelni. Miért nincsenek barátaid, nehezen tudod kezelni a társas szituációkat, vagy csak így alakult valami miatt? Első lépésnek mindenképp az lenne szerintem a célszerű, hogy nyiss az emberek felé, minél jobban megy a kommunikáció velük, annál könnyebb lesz utána a lányok érdeklődését is felkelteni.
2021. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!