Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudjam, hogy valódi...

Honnan tudjam, hogy valódi barátaim-e és még érdeklem őket?

Figyelt kérdés

Nos 2 éve tanulok gimnáziumban. Megismerkedtem egy csomó jófej osztálytárssal még 9-be, akikkel mentünk négyen ide-oda és otthon is sokat beszéltünk és játszottunk (főleg COD, Pubg). Viszont az utóbbi időben nem nagyon játszunk fent együtt. Ha esetleg mégis, akkor sem hívnak fel. És nem tudom, hogy miért. Lehet, hogy a többiek nélkülem beszélnek és csak engem hagynak ki valamiből. Ez az egész engem eléggé aggaszt és nem tudom mit tehetnék. Nem érdeklem őket vagy csak én érzem így? És miből tudhatnám meg, hogy így próbálnak-e "lerázni"?


Előre is köszönöm a segítséget! 17F



2020. jan. 14. 21:51
 1/1 anonim válasza:

Hát figyelj próbáld keresni őket és közel állva maradni hozzájuk ha érted és ha azután hogy kerested őket sem keresnek lehet fel kéne hagynod velük.

Én velem is ugyanez a helyzet volt még alapiskolában és találtam új barátokat.

Ha pedig keresnek akor jó barátok nem akarnak lerázni és esetleg elmondhatod nekik hogy mi van hogy amugy le akartok-e rázni vagy valami.


Remélem érthető volt

2020. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!