Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincs párjuk, családju...

Akiknek nincs párjuk, családjuk, mi foglalja le őket?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik már elmúltak 30 évesek.


Én filmeket, sorozatokat néztem, de már unom őket nagyon, illetve amik érdekeltek, azokat már megnéztem. Most egyelőre nem foglal le semmi a munkámon kívül, hiába túlórázom, így is sok a szabadidő...


2021. jún. 5. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az a mentsváram, hogy nem értelmetlen az életem, hogy van egy missziótudatom, és mint így, a hivatásomnak élek, nap, mint a nap. Nincs olyan reggel, hogy ne azzal keljek, cselekedjek.

Félreértés ne essék: a missziónak (hivatásnak) semmi köze a munkámhoz, vagyis ez két külön láb.

S ha esetleg színre lép valaki, nyitva tartom a szemem, és igyekszem kihasználni a lehetőséget.

2021. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekesen hangzik, mi a te missziód? Akár privátban is megoszthatod.
2021. jún. 5. 20:01
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
játékok
2021. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kismillió hobbim, soha nem szoktam unatkozni.

Emellett nagyon szeretek olvasni, és persze a jó játékokat is. Most épp a Dűne 2000 megy nálam nagyon, a Kétmadár-sziklánál hadakozok (Atreides családdal vagyok, "Lehetetlen" fokozaton).

2021. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
29 vagyok de már én is unok mindent,ha lenne párom szerintem azt is meguntam volna,legszívesebben betépnék mint az állat...
2021. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én túrázni szoktam. Teljesítménytúra, baráti túrák.


Ezen keresztül megismertem annyi embert akikkel "tartalmas" az életem. Munka után is ki szoktam menni az egyik közeli helyre 10 perc kocsival és 1,5-2 órát lehet menni az erdőben.


Hétvégente van mindig valami teljesítménytúra és legtöbbször ismerősök is hívnak, igazából nem is tudom mikor volt utoljára olyan hétvégém, hogy otthon ültem volna 2 napot.


Ezek mellett mindig kitalálok valamit. Mostanában LEGO-t vásároltam, régi Technic készletet, ilyesmit.

2021. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem számítok, mert egyedülálló anya vagyok, tehát nem teljesen magányos, de párkapcsolatom nincsen. Sokat olvasok, edzeni járok, nyelvet tanulok, festek-rajzolok néha. Most, hogy a lányom nagyobb, el akarok menni íjászkodni vagy lőni.
2021. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
60%

Párom van, gyerekem nincs, nem is lesz.


A zene a mindenem. Kb. fél éve ruháztam be pár forintot keverőpultra, most a kovid csendesebb időszakában próbálkozok kluboknál, hogy adjanak időpontot, mikor játszhatok. Streameléssel is szemezgetek, ha újra beütne a krach, viszont az megint egy párszázezres beruházás, ami annyira nem hiányzik, de ha muszáj lesz, akkor megoldom.


Mellette csillagászkodunk, amiben 2021 rohadtul nincs a pártunkon (volt vagy 3 tiszta éjszaka fél év alatt).

Meg hát egymással is elvagyunk azért... :)

2021. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Olvasás, netezés, ügyintézés, van, amikor képzésre járok.
2021. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Videojátékok, tv, rajzolás, festés

Tanfolyamok

Kirándulás, gyógyfürdőzés...

Vannak háziállataim is, a velük töltött idő a legjobb

2021. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!