Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utcán a belvárosban nem...

Az utcán a belvárosban nem osztogatnak most kis dobozos üdítőket szép,fiatal kedves lányok mint régen?

Figyelt kérdés
Talán 10 éve de lehet hogy több is nyáron a hőségben amellett hogy a főbb csomópontokon vizet osztogattak az embereknek,volt hogy fiatal szép lányok kis dobozos üdítőket osztogattak amik jó hidegek voltak.Ha valakinek kevés volt a két deci üdítő visszament és kaphatott még egy hideg üdítőt és egy mosolyt meg egy jó szót is gyönyörű lányoktól.Az,hogy kaptunk ingyen hideg üdítőt meg mosolyt egy gyönyörű lánytól,elviselhetőbbé tette a hőséget.Jó lenne,ha most is lenne ilyen.Most sehol nem látom hogy üdítőt vagy vizet osztanának valahol.

2021. jún. 22. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis dobozos teát én is kaptam úgy 15 eve vasutallomason,fiatal ferfi osztotta.
2021. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen jéghideg ivóvizet osztogatott a délelőtt folyamán egy fiatalember az egyik metrókijáratnál.


Azt nem néztem, hogy mosolyog-e, de lendületes volt és udvarias: mindenkinek jó utat kívánt.


Üdv:

középkorú Hölgy

2021. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!