Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utcán a belvárosban nem...

Az utcán a belvárosban nem osztogatnak most kis dobozos üdítőket szép,fiatal kedves lányok mint régen?

Figyelt kérdés
Talán 10 éve de lehet hogy több is nyáron a hőségben amellett hogy a főbb csomópontokon vizet osztogattak az embereknek,volt hogy fiatal szép lányok kis dobozos üdítőket osztogattak amik jó hidegek voltak.Ha valakinek kevés volt a két deci üdítő visszament és kaphatott még egy hideg üdítőt és egy mosolyt meg egy jó szót is gyönyörű lányoktól.Az,hogy kaptunk ingyen hideg üdítőt meg mosolyt egy gyönyörű lánytól,elviselhetőbbé tette a hőséget.Jó lenne,ha most is lenne ilyen.Most sehol nem látom hogy üdítőt vagy vizet osztanának valahol.

2021. jún. 22. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan tíz éve erre vársz, hogy idegen fiatal vízhordó lányok rád mosolyogjanak??

Minden nyáron osztogatnak amúgy hideg vizet azóta is a forgalmas helyeken Pesten.

2021. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 nem vizet osztogattak a lányok, hanem jéghideg kis dobozos üdítőket.És az üdítő mellé az ember kapott egy mosolyt is,meg néha egy jó szót is🙂
2021. jún. 22. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket termékmintáknak hívják és lehet, a hozzád hasonló nyálcsorgató potyalesők miatt osztanak kevesebbet.
2021. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Emlékszem volt olyan hogy egy tábla csokit kaptam egyszer az utcán egy gyönyörű hostess lánytól🙂
2021. jún. 22. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Tavaly nyáron diákmunkaként csináltam ezt. Termékmintákat osztogattunk páran, ahol egyébként a mosoly és a kedvesség kötelező, hiszen az a cél, hogy a terméket pozitív dolgokhoz kapcsold, így tudat alatt szívesebben veszed meg a jövőben.


Azért hagytam abba két hét után, mert több férfi (gondolom hozzád hasonlóak) azt hitték, hogy azért vagyok kedves, mert ismerkedni szeretnék. Volt aki szándékosan többször visszajött hozzám, valaki a számomat kérte el, valaki fotózkodni (!) szeretett volna, valaki csak megbámult... Erős szó, de egyszerűen undorító, hogy semmit nem lehet csinálni anélkül, hogy ne bámulnának meg. Komolyan, mintha egy rakás kanos kutya lett volna az összes ilyen.

23/L

2021. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Talán 10 éve de lehet hogy több is "

"szép,fiatal kedves lányok "


Basszus!

Eltelt több mint 10 év.

Megöregedtek.

:)

2021. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a magadfajta cukrosbácsik miatt tűntek el ezek a szép lányok, teljesen érthetően.
2021. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azóta "megöregedtek".

:)

2021. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Mert ma már a klímahisztéria a divat a környezetszennyezéssel szemben (= eldobható műanyag pohárban, műanyag palackokból víz osztás).

A fővárosban abszolút iható a víz. Ha kiürül a meglévő palackod, bármelyik pláza/étterem mosdójának csapjából megtöltheted.

2021. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az a jó szó?
2021. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!