Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek direkt csinálja a...

Szerintetek direkt csinálja a volt főnököm?

Figyelt kérdés

Szerintem a volt főnököm utál engem. Pár hónapja átkértem magam egy másik osztályra, mert nem jöttem ki jól a kollégákkal. Az ottani főnök át is vett, minden oké volt, ketten voltunk egy másik kolléganővel az irodában, és hamar nagyon jóban lettünk. Erre fel a volt főnököm, mikor látja hogy végre jó helyem van, kitalálja, hogy neki ember kell, és a kollégámra gondolt, hogy átvenné. A főnökünk ennek nem örült, mert hogy jól mi olya jól kijövünk, jól tudunk együtt dolgozni, és így nem vagyok egyedül. De ez a volt főnökömet nem érdekelte, az igazgatóhoz fogja vinni a dolgot.

Nem igaz, hogy végre valakivel jól kijövünk, azok után ahogy a régi helyemen viselkedtek velem, és ezt ő is nagyon jól tudja, és pont tőlem kell elvenni az embert, bárki mást hívhatott volna, vagy egy újat is fölvehetett volna, de neem, nehogy már jó legyen, elveszi azt, akivel jól tudunk együtt dolgozni. Szerintem ez a személyes bosszúja, amiért eljöttem tőle, mert magára vette hogy miatta jöttem el, pedig tudja, hogy nem vele volt bajom, meg aztán még hónapokig könyörgött, hogy menjek vissza. Most meg kitalálja ezt, bagatel indokkal, mert mindenki tudja, hogy nála munka alig van, és a meglévő embereinek is alig tud adni. Nem

gyanús ez? Vagy csak én látok bele túl sokat?

N/25


2021. jún. 23. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha így van. Ezt mi nem tudhatjuk. De ismerve az embereket még akár egy kis kitolás is lehet benne.:/
2021. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még arra is gondoltam, hogy kolléganőddel jobb munkaerok vagytok, mint az ő emberei.
2021. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!