Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az,hogy az utóbbi...

Miért van az,hogy az utóbbi időben nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs kedvem sokszor élni sem. Nem tudok örülni semminek,ami régebb kikapcsolt és felviditott, ma már az sem tud segiteni.Arról nem is beszélve, hogy mindenhová egyedül kell mennem, nincsen egy igaz barátom sem, úgy érzem engem senki nem ért meg és senki sem szeret. Pedig tényleg igyekszem iskolában is kedves, toleráns,megértő, barátságos lenni,segitek mindenkinek amiben csak tudok és mégis nem jön össze semmi. Azt se lehet mondani, hogy nem járok el sehova, mert vásárolgatok, sokat vagyok a szabadban, a városi parkban, sportolok, a nyári szünetben is vannak jó terveim, akarok menni ide oda, tehát nem arról van szó,hogy itthon ülök és várom a csodát. Akkor mégis miért nincsen egy igaz barátom sem, se párom? Tudom,és már sokszor hallottam,hogy mindennek eljön az ideje és várjak türelmesen, de már türelmesen várok 8 hónapja mégse semmi változás. Mit tegyek,hogy jobb legyen ez a helyzet,és végre legyen egy normális,igaz barátnőm/barátom és párom? Légyszi adjatok valami jó tanácsokat,tippeket,ötleteket, mert most jól jönne és szivesen fogadok minden jót, ami segitene.

17/L



2021. jún. 26. 11:26
 1/7 anonim válasza:
92%
Szerintem próbálj ki új dolgokat ismerj meg új embereket menj sokat utazni járj új közösségekbe.
2021. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanfolyam ?
2021. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne szomorkodj Szidorka(de cuki neved van😊), itt a nyár, ki kell tenni a ciciket, aztán illegni-billegni a balcsin a bárpult előtt és már jönnek is majd a vadkanok szépen sorban. Ha nincs bennük három feles akkor csak nyuszikák, ezért nem mernek közeledni hozzád, csak buliban tudnak ismerkedni. Amúgy meg ne görcsölj ezen az egészen. Próbálj ki új dolgokat, keresd a lehetőségeket és a kihívásokat, legyél nyitott a világra és meglátod hogy egyre több jó dolog fog történni veled.
2021. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Depressziós lehetsz. Próbálj meg ismerkedni olyanokkal akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek mint te. Akár élőbe akár interneten.
2021. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szoktam olykor érezni, és nagyon rémisztő. Általában akkor, amikor túl sok időm van arra, hogy gondolkodjak.

Az mindenképp egy pozitív dolog, hogy nem csak otthon ülsz begubózva, mert úgy még nehezebb ebből kimászni. Szerintem két dolog nagyon fontos, az egyik az, hogy olyan tevékenységeket mindenképp érdemes kipróbálni, amelyeknek valamilyen teremtő ereje van vagy pedig közelebb visznek a természethez és segítenek megnyugodni. A másik fontos dolog nehezebb, az az, hogy nem szabad félni attól, hogy elmegy melletted az élet és nem vagy elég értékes, ha egyébként megteszel mindent azért, hogy haladj előre. Az élet tele van kiszámíthatatlan meglepetésekkel és lehetőségekkel, amelyek lehet, hogy nem azonnal, hanem pár héten, hónapon, vagy akár egy éven belül érkeznek, azonban ha feladja az ember, akkor elúsznak. Mik a terveid a nyárra? :)

2021. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát,5 ös ha gondolod gyere privibe:)
2021. jún. 26. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam! :)
2021. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!