Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik bárkivel bármikor szívesen beszélgetnek bármiről?

Figyelt kérdés
Például utazik a buszon egy 20 év körüli lány,odaül mellé egy 40-50 éves férfi és elkezd neki a fociról beszélni,van olyan lány aki szívesen elbeszélget vele?Vannak lányok akik szeretik ha idegenek leszólítják őket kortól és nemtől függetlenül?

2021. júl. 6. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, de nem ismerek jelenleg ilyet...
2021. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mostanában sok lányt látok hogy nem a telefonját nyomkodja hanem nézelődik,fölveszik emberekkel a szemkontaktust és ez jó🙂
2021. júl. 6. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerintem nem. De online szerintem igen...
2021. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem is kezdeményeznek beszélgetést,de szívesen beszélgetnek ha megszólítják őket erre gondoltam.
2021. júl. 6. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem bármiről, de van, hogy szívesen beszélgetek utastársakkal. Férfiakkal kevésbé, mert az könnyen át tud csapni a "szeretnélek megismerni" dologba. De nem nyomkodom a telefonomat. Legfeljebb vonaton, de akkor inkább laptopot használok és programozok. Viszont azt azért a buszon nem veszem elő.

A múltkor 1 órát csevegtem mindenféléről 60 körüli nénikkel.

Ha nincs kedvem ilyesmihez, akkor zenét hallgatok/filmet nézek.

Az utcán odajövő embereket tudom kezelni. El tudom küldeni vagy tudok más nyelven beszélni, hogy feladják a kommunikációt.

20/l

2021. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen pl én
2021. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 akkor Te nem az a típus vagy akire én gondoltam,de azért majdnem olyan vagy:)
2021. júl. 6. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:
6 tudtam hogy lesz valaki itt aki olyan🙂
2021. júl. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!