Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak akkor tud leszólíta...

Miért csak akkor tud leszólítani vagy visszaírni egy csinos lány,ha pénzt remélhet tőlem?

Figyelt kérdés
Ma megszólított egy csinos lány az utcán.De nem azért mert tetszettem volna neki,hanem adományt gyűjtött az SOS Gyermekfalu javára.Meg kellett volna adnom az adataimat,a számlaszámomat és hogy mennyi összeggel tudnék segíteni havonta a gyermekfalunak.Nem adtam meg az adataim,elköszöntem a lánytól és továbbmentem.De miért csak ilyenkor tudnak megszólítani?

2021. júl. 15. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj a munkatársaiddal, hívd el őket valahova. Keress embereket, akikkel egyezzik a hobbid, stb. Szerezz barátokat a körülötted lévő emberek közül, ne pedig vadidegentől várd el, hogy törjék magukat, hogy a barátaid lehessenek.
2021. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!