Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak akkor tud leszólíta...

Miért csak akkor tud leszólítani vagy visszaírni egy csinos lány,ha pénzt remélhet tőlem?

Figyelt kérdés
Ma megszólított egy csinos lány az utcán.De nem azért mert tetszettem volna neki,hanem adományt gyűjtött az SOS Gyermekfalu javára.Meg kellett volna adnom az adataimat,a számlaszámomat és hogy mennyi összeggel tudnék segíteni havonta a gyermekfalunak.Nem adtam meg az adataim,elköszöntem a lánytól és továbbmentem.De miért csak ilyenkor tudnak megszólítani?

2021. júl. 15. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Meg szoktam állni,meg szoktam hallgatni mit akar az adományt gyűjtő ember
Nem állok meg adománygyűjtő embereknek,megyek tovább
Csak akkor állok meg ha egy csinos lány gyűjti az adományt
Rendszeresen adományozok minden hónapban kisebb nagyobb összeget.
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a munkája.
2021. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jobban örültem volna ha azért szólított volna meg mert látta rajtam hogy szomorú vagyok és megkérdezte volna mi a baj,volna e kedve vele beszélgetnem?De nem,ő az SOS Gyermekfaluról kezdett el beszélni.
2021. júl. 15. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kárba ment az erekciód, vagy mi bajod van?
2021. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó lett volna megtudni hogy van e barátja,de mostmár mindegy.
2021. júl. 15. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a csinos lányos kérdéseket egyvalaki írja ki, vagy több ilyen elmeroggyant van ezen az oldalon?

Kérdésedre a válasz: ez volt a munkája. Nem pasizni volt kinn, hanem adományt gyűjteni. Marhára nem érdekli, miért vagy szomorú, mert nem pszichológus. Vagy te elvárod a pénztárostól a postáson át a villanyóra-leolvasóig, hogy mindenki, aki 10 másodpercre kapcsolatba kerül veled, a lelkedet kezdje ápolni?

2021. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányok nem szoktak csak úgy leszólítgatni embereket. Azért tette, mert ezzel bízták meg.
2021. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Mondhattad volna neki, hogy te meg állatmenhelynek kalapolsz és akkor ő mennyivel tudná ezt támogatni.
2021. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb találkoznék vele,elhívom fagyizni.
2021. júl. 15. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányok alapból senkit nem szoktak leszólítani. Másrészről pedig miért CSAK a csinos lánytól várod a lelked ápolgatását? Meg miért várod egyáltalán vadidegen emberektől? Te leszòlítottál ma valakit és megkérdezted, hogy mi nyomja éppen a szívét?

Ő pedig azért kunyerál pénzt, mert ez a munkája. Most mondanám, hogy kérdezz rá, hogy van-e barátja kövire, ha ennyire érdekel, de marha idegesítő és kínos lesz majd szerencsétlennek, így inkább ne

2021. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már elegem van ezekből a felszínes, néhány másodperces ismeretségek ből mélyebb ismeretséget akarok, barátságot,szerelmet.A postással is 2 percet beszélünk,a villanyóraleolvasóval is,a bolti eladóval is,az adománygyűjtővel is,elegem van már ebből.
2021. júl. 15. 21:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!