Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudom elfogadni és...

Miért nem tudom elfogadni és megszeretni magam?

Figyelt kérdés

Minden zavar magammal kapcsolatban, nagyon nem tudom magam elfogadni és megszeretni. Akármit csinálok vagy akármit mondok az is idegesít, és mindent túlgondolok. Folyamatosan azon gondolkodok, hogy hogyan tudnám jobban megszeretni magam, de amikor azt érzem, hogy most talán magabiztosabb vagyok magammal szemben, azután úgyis elbizonytalanodok. Nincs senkim akivel tudnék erről beszelni, senkiben sem bízok meg, nincsenek barátaim sem, nincsen hobbim ami boldoggá tudna tenni. Borzalmasan érzem magam, úgy érzem, hogy senki sem szeret, senkit sem érdeklek.

16 éves lány vagyok.



2021. júl. 28. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi válthatta ezt ki nálad? Ott kell keresni a megoldást.



Ugyanez van bennem,csak annyival vagyok előrébb, hogy tudom mi miatt van ez.

2021. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de pszichológust kellene keresned. Oké, hogy a szüleiddel, vagy az osztálytársaiddal nem akarsz erről beszélni, mert ciki lenne utána a szemükbe nézni, de a lélekbúvárok pont ezért vannak. Benne megbízhatsz, köti a titoktartás és ha sikerült megoldani a helyzetet, vagy ha nem vagy vele elégedett, bármikor abbahagyhatod és nem kell vele a későbbiekben találkozni.
2021. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nincs a helyén az önértékelésed, mert még bőven fejlődsz.


Majd ha 40 éves korodban is így érzed magad, akkor érdemes elkeseredned.

2021. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok mindig abba a hibába esnek, hogy másokhoz próbálják magukat hasonlítani. Szánj egy kis időt arra, hogy megismerd önamagad, akkor pedig elkezded értékelni a dolgokat amikben kiemelkedő vagy, ha most meg nem is gondolod. Meglepő milyen sok ember nem ismeri önmagát :)
2021. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!