Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted mit tegyek?

Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 24 éves egyedülálló anyuka vagyok a szüleimmel élek sajnos nagyon nehéz helyzetben vagyok nagyon nehéz egyedül nevelnem egy 4 éves kislányt a családomtol nem kapok lelki támogatást az anyám egyfolytában alkoholizál már 2 hete hogy itthon van a munkahelyére nem ment még be az apám dolgozik de ő sem törődik velem nem veszik észre hogy lelkileg egy roncs vagyok a lányom apukája sem keresi a lányt több mint 1 hónapja nincs időm saját magamra nincsenek barátaim volt egy fiu akibe szerelmes vagyok egy párszor találkoztunk is volt hogy Hotelban aludtunk 3an de neki sem kellek csak a nőiességemet használja ki a testvéreimre sem számíthatok itthon is egyedül takarítom a házat ki ráadásul a báttyám kislányára is én vigyázok mert ő is egyedül neveli a gyerekét és neki dolgoznia kell ugyhogy a hétköznapokban 2 gyerekkel vagyok ráadásul az apám háziállatait is én etetem mindent itthon egyedül csinálok de senki nem néz emberszámba nem tudom hogy mitcsináljak sokszor már a saját gyerekemhez sincs erőm mert kimerülök testileg és lelkileg is
2021. aug. 2. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem nyafognék ennyit, mint te, hanem segítenék magamon és felkeresnék egy családsegítőt, de nagyon gyorsan!
2021. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mond már meg nekem hogy mit tudna csinálni egy családsegítő? Nem a gyerekkel van a baj annyira birom az ilyen mindent tudo okos embereket mit vársz el egy olyan anyátol aki már 4 éve neveli egyedül a gyerekét jajj bocsi hogy a 4 év alatt egyszer mertem nyafogni faragatlan tusko
2021. aug. 2. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a faragatlan tuskó szintén felnevelt egyedül egy gyermeket, aki már családos anyuka. Siránkozás nélkül. Sok sikert!
2021. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

4es. Ésszel, nem nehéz😅.

Amúgy kedves kérdező, tényleg nem ártana tanácsot kérni a 3astól, hátha tud hasznosat...

2021. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Anyaotthon
2021. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha korban hozzád illő lennék, meg ha kész lennék egy házas élettere. Akkor a kölcsönös szimpátia esetén, el is vennélek feleségül!:)
2021. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogyatékosok
2021. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, még magukon sem tudnak segíteni, nemhogy rajtad :D
2021. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!