Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehangolt vagyok minden nap?

Lehangolt vagyok minden nap?

Figyelt kérdés
Nyáron elvesztettem az majdnem összes barátomat. Most az utolsót is szerintem mert nem keres egy pár napja. Egész napom arról szól hogy hazajövök az iskolából és egész nap itthon szomorkodok. Egyszerűen kezdem azt érezni hogy semmi értelme az életemnek. Már azt is észre vettem magamon hogy gáz vagyok az emberek szemében ha kimegyek az utcára. Az iskolában senkivel nem beszélek egész nap ülök a padban. Egyre több cigit is szívok sajna nemtudom hogy ezmiatt-e. Mitévő legyek? Kezdem azt érezni hogy depressziós vagyok.
2021. szept. 12. 02:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis cikin érzem magam ha kimegyek az utcára és megnéznek az emberek.
2021. szept. 12. 02:11
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

1. Szokj le arról a szrról.

2. Emeld meg a segged, és találj valami értelmes elfoglaltságot/hobbit

3. Tanulj

4. Ne másokkal foglalkozz


Ezek elég egyszerű, logikus dolgok, amikre te is rájöhetnél. Bármelyiket választhatod, de ha mind a 4-et csinalnád az volna a tuti.

2021. szept. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokak szerint közhely lesz, de hátha segít.


Kezdj el kondizni, neten, vagy a teremben keress 1-2 korodbeli srácot, haverkodjatok össze stb stb.


De ezt akár csinálhatod egy másik hobbival kapcsolatosan is.

Vagy keress diákmunkát.


Nekem valamennyire segített középiskolában anno.

2021. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!