Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted a Legényélet vlog /...

Szerinted a Legényélet vlog / Cédrus (tanya) YouTube csatorna szereplője szellemileg sérült?

Figyelt kérdés

#YouTube #cédrus #Legény élet
2021. szept. 16. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy rengeteg ilyen ember lehetett régen is, csak nem tudtak róla, mert nem volt internet, és nem tudtak így megnyilvánulni, és csak egy átlagos munkás embernek tűnt a külső szemlélőnek
2021. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Igen, régen is sok idióta beszélt hülyeségeket, csak az Internet előtt a környezetükben élőkön kívül másokhoz nem jutottak el. A net most felerősíti a hangjukat és sokan élvezik is, hogy milyen sok emberhez eljuthatnak.


Mondjuk én most is csak általatok tudok erről az emberről. Sosem találkoztam vele korábban és nem is hoztátok meg a kedvem, hogy most rákeressek. A végén még elkezdené többet mutatni a YouTube, hát kell az nekem?

Én inkább olyasmit nézek, ami érdekel, szórakoztat, hasznosnak tartom. Ami akármiért nem érdekel, nem tartom hasznosnak, azt nagy ívben elkerülöm és nem töltöm vele az időmet.

2021. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most éppen Druida néven alkot a YouTube-on.
2021. okt. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!