Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel rúgnátok belém, ha azt...

Mivel rúgnátok belém, ha azt mondom, hogy elértem a 30 éves kort és nem volt soha párkapcsolatom, sőt barátomnak sem mondhatok senkit? Vagy van valami építő jellegű tanácsotok?

Figyelt kérdés
Eddig olyanokat hallottam, hogy b.uzi, incel, autista, fogyatékos. Mi jöhet még?
2021. szept. 25. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Elrugdalnálak egy lelki segítőhöz (pl. egy jó pszichológushoz, aki valóban jó). Valahogy egy olyan ember kellene neked, aki segítene megtalálni azt a tevékenységet, ami éltet, lelkesít. Közben az emberi kapcsolatok is alakulnának ám.
2021. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki a saját élete kovácsa. Vannak céljaid? Nekem volt már 16 éves koromtól folyamatosan több és annyira boldog vagyok, amikor egy egy megvalósul(t) hosszú évek alatt.


Viszont társam, gyerekem nekem is csak 34 évesen lett. De addig is rengeteg mindent csináltam és értem el. Te ezekkel a más célokkal hogy állsz, ami nem társ, család, vagy barátok?

2021. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 eznemlényeges ***** válasza:
47%

Szerintem is egy szakemberhez kéne fordulni, s ő lehetőleg ellát majd tanácsokkal, egy két feladattal, amivel fokozatosan nyithatsz az emberek felé.

Az a nehéz az ilyen helyzetben, hogy valószínűleg nem vagy hozzá szokva társas helyzetekhez, avagy elszoktál tőlük, így az elején biztos sok kínos pillanatod lesz, de ezeke át kell vergődni magad.

Buliba vagy koncertre szerintem nem érdemes elmenned, túlságosan is máélyvíz lenne, valószínáleg csak leblokkolnál. Ha van hobbid, érdeklődési körö, akkor ennek a környékén érdemes elkezdeni társalogni, akár valakihez csak pár szót odaszólsz, nem is számít a reakciója. Szépen lassan mindig tágísd a határaidat.

2021. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
És eddig hogy éltél?
2021. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Hogy lusta vagy (eljárni, szerveződni, ismerkedni)
2021. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
biztos kicsi a p*csöd
2021. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
A hatos válaszolót annyiban kiegészíteném, hogy mentálisan, lelkileg biztos az
2021. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerlek, így aztán minek rugdalnálak?

Semmi közöm ahhoz, hogyan élsz.

Ha valami hiányozna az életedből, akkor bizonyára tennél is érte.

Viszont ha neked jó ez az állapot, akkor nincs min aggódnod, hagyj mindent ahogy van.

2021. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. Vagyok úgy értettem a "lelkileg kis faszt", hogy érzelmileg manipulatív (nem gondolom, hogy tudatosan), érzelmileg éretlen, és úgy nagy általánosságban olyan mint egy friendzoneolt tinédzser aki felveszi ezt a "jaj, sajnáljatok" lelkületet
2021. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmivel, mert kérdésed szinte minden szava igaz rám is.
2021. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!