Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy régen...

Más is van úgy, hogy régen nagyon érdekelte a párkapcsolat (hogy legyen, de nem lett), és olyan 30 éves korára már egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Régen (olyan 19-26 éves korom közti időkben) csomót sírtam, hogy miért nincs, társkeresőkön fenn voltam, küzdöttem, hogy jól nézzek ki, de annyi unalmas, buta emberrel találkoztam ilyen randikon, hogy már rég nem érdekel az egész. Ennél az is jobb, ha egyedül vagyok. Ráadásul ha valaki megtetszett, akkor rögtön kiderült, hogy neki nem tetszem, az meg azt a kevés önbizalmamat is elvette, ami volt. A szex se érdekel már egyáltalán, pedig régen oda meg vissza voltam érte (még olyanba is belementem, hogy lefeküdjek valakivel, akiről tudtam, hogy nem is akar semmit tőlem), de már az se érdekel, sőt, örülök is, hogy nem kell senkivel lefeküdnöm, abszolút nem lenne kedvem hozzá, undorodom attól is. Soha nem is akarok senkivel. Más is van így? És ti milyen neműek vagytok?

(Nem válaszolok privátokra, ne haragudjatok.)



2020. máj. 27. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Magány, egyedüllét-be akartam :(
2020. máj. 27. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Sorstársat keresel?
2020. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát olyasmi, de nem úgy, hogy beszélgetni, csak kíváncsi vagyok, más is van-e így, vagy hogy vannak ezzel mások.
2020. máj. 27. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálam is. Tini koromtól fogva huszonéveim közepéig állandóan szerelmes voltam, vagy szerelmi bánatom volt, vagy épp a kiszemelt becserkészésén voltam, allandoan a szexen járt az eszem. Aztán ez az időszak lecsengett, egy langyos párkapcsolat vetett neki véget. Nem arról van szó, hogy megkomolyodtam, és már megallapodnék, mert teljesen kiabrandultam az emberekből. Már ott tartok, hogy ismerkedni sincs kedvem, semmiféle szándékkal. Nem találkozom senkivel a hétköznapi életben aki megmozgat bennem valamit. Csak éldegélek a középszerű életemben egyedül, de nem magányosan. Néha eszembe jut, hogy bárcsak lenne valaki, de aztán eszembe jutnak a kudarcaim, és hogy mindig többre vágytam, mint amit nekem adtak, vagy amit én adtam, és el ia felejtem az egészet. És a családalapítás egyáltalán nem szerepel a terveim közt.
2020. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok, előző valaszado voltam.
2020. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Tanultam 20 évet, hogy majd keresek 1,5 millát diplomával. Az utóbbi része még nem teljesült. Hibába tudok programozni olyan dolgot ami akár beszélget velem. Nemrég rámszakadt az ég, úgy ahogy volt. Anyám meghalt, öcsém és apám majdnem. Este 7-kor amikor hazaérek munkából, vérben forgó szemekkel már nem akarok 60 éves cégvezetők alá ugráló, kölyök macskákat randikon vízbe dobáló, egymás arcába fingó lányok miatt extra erőfeszítéseket tenni egyelőre. Emlékszem miket műveltek még anno. Bár akcióban benne lennék, még a halálos ágyamon is.
2020. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25 évesen vagyok így.
2020. máj. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg, ki az aki lepontozott ennyi fájdalom után? Írjon már, miben tévedtem, ahogy láttam a dolgokat.
2020. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!