Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki vagyok égve teljesen mit...

Ki vagyok égve teljesen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 33 évesen és utálom az életet meg a környezetemet az embereket akik körbe vesznek. Úgy érzem hogy mindenki csak szándékosan bántani akar belém rúgni még jobban. Amióta csak élek azóta utálom ezt a falut és a környéket amiben nevelkedtem. De főleg azóta érzem magam ilyen magányosnak és elveszettnek mióta édesanyám meghalt. Ennek már sajnos több mint 3 éve de azóta is ugyanúgy fáj. Nekem édesanyám volt a mindenem a támaszom mellette nem féltem semmitől és senkitől. Ennyire nem voltam magam alatta amikor ő velem volt. De mióta nincs az életem egy pokol utálok mindent és mindenkit magam körül. Egyszerűen nem bírom elviselni az embereket és csak rettegek az élettől hogy vajon még mennyi szenvedést kell átélnem :( és hogy fogom bírni. Az a baj hogy a gyengéket eltapossák a mai világban. Csak az tud érvényesülni akinek nagy pofája van és belevaló. Én sajnos nem vagyok ilyen és ezt tudják is rólam. Elegem van az emberekből még a saját testvéreimet se szeretem mert ők se foglalkoznak velem :( Úgy érzem hogy teljesen elvagyok nyomva és ez nagyon rossz. Nem tudom mit tegyek valaki tudna tanácsot adni?? De kérek mindenkit csak olyan írjon aki nem bunkóskodik hanem értelmes választ is tud adni mert ez nagyon komoly dolog amiben vagyok. Sokszor úgy érzem az őrület határán vagyok :(
2021. okt. 7. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod a falut miért nem költözöl el?
2021. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mégis hova költözzek mikor itt van a saját házam az otthonom ami ugyanúgy az enyém is mint a testvéreimé? Meg albérletbe biztos nem költözök kinek van arra pénze nekem nincs.
2021. okt. 7. 08:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmész, munkát vállalsz, abból albérletet fizetsz...nem te lennél az első, aki ezt teszi.

De persze maradhatsz egész életedben a faluban, ahol utálsz lenni aztán meg panaszkodhatsz gyakorin.

2021. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyafff utàlom de maradok mert a hazam ami nem is az enyém.
2021. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 es de igen a saját házamban lakom amit örököltünk a testvéreimmel. Nekem is ugyan annyi részem van benne mint nekik akkor miről beszélsz? A mai világban nagy szó ha valakinek van saját háza nem albérletben él. De látom itt senki nem ért semmit csak belekötnek az emberbe.
2021. okt. 7. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Idejöttél panaszkodni, hogy rossz neked. Aztán leírtuk, hogy hogyan tudnál változtatni, most meg itt puffogsz...az a különbség köztünk, hogy én jól érzem magam a bőrömben...mondjuk tettem is érte bőven, hogy ez így legyen.
2021. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindegy hagyjuk is.
2021. okt. 7. 11:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi de ha megmondod mi a baj arra ötletelünk.
2021. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pasizz be!
2021. okt. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kiégés nem egyenlő azzal, hogy szar az életed.
2021. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!